G.Einikis grįžta į aikštelę

Legendinis, pastaruoju metu labiau skandalais garsėjantis krepšininkas Gintaras Einikis vėl galės maudytis šlovės spinduliuose.

Pakvietė draugas

Sportininkas pretenduoja tapti Palangos krepšinio komandos lyderiu.

Metus nežaidęs G.Einikis ketina apsivilkti Nacionalinėje krepšinio lygoje debiutuosiančios kurorto komandos „Naglis – Adakris“ marškinėlius.

Komandos vadovas Regimantas Juška teigė, kad su G.Einikiu kontraktas dar nėra pasirašytas, tačiau rankomis jau tikrai sukirsta. Prisijungti prie Palangos komandos G.Einikį pakvietė pats R.Juška. Vyrai yra vaikystės draugai.

Naujajam sezonui, kuris startuos spalio 5 dieną, G.Einikis ėmė rengtis prieš tris savaites. Jis pasisamdė fizinio parengimo trenerį ir su juo kone kiekvieną rytą treniruojasi.

Uždirbti nesiekia

Gerai siekiančio žaisti krepšininko vis dėlto neapleidžia dvejonės, ar išvis verta grįžti į aikštelę.

„Buvo laikas, kai krepšinis buvo pats svarbiausias dalykas gyvenime. Dabar yra ir svarbesnių reikalų. Nebespėju visko padaryti. Sunku dieną varinėti po miestą ir tvarkyti visokius reikalus, o vakare dar į treniruotę važiuoti. Jaučiu, kad nepatempsiu“, – atvirai pasakojo G.Einikis.

Paklaustas, ar viena iš priežasčių, paskatinusių galvoti apie sugrįžimą į krepšinį, nėra pinigai, sportininkas tai kategoriškai paneigė.

„Galvojate, kad man pinigus mokės? Važinėdamas į treniruotes iš Klaipėdos daugiau benzinui išleisiu. Palanga neturi tiek daug pinigų man mokėti. Noriu žaisti dėl savęs, dėl formos“, – tikino G.Einikis.

Lauks geresnio kontrakto?

R.Juška teigė, kad pinigų suma, kuri būtų mokama krepšininkui, nėra suderėta.

„Mums svarbiausia, kad jis pradėtų sportuoti. G.Einikis žais, o jo draugai rems komandą“, – juokavo ekipos vadovas.

Jis džiaugėsi, kad rėmėjų paieškos nėra beprasmės. Padėti komandai neatsisakė ir Palangos savivaldybė, skyrusi 100 tūkst. litų sumokėti starto mokestį.

Gali būti, kad dar viena priežastis, kodėl G.Einikis rengiasi grįžti į aikštelę, yra siekis gauti pelningesnį kontraktą.

Neseniai buvo pasirodę pranešimų, esą G.Einikis žais Klaipėdos „Neptūne“.

„Tačiau tai netiesa. Tokių kalbų net nebuvo. Pažaidus mūsų komandoje, gal ir atsiras „Neptūnas“, – svarstė R.Juška.

G.Einikis yra vienas tituluočiausių Lietuvos krepšininkų. Jis aštuonis kartus tapo Lietuvos čempionu, tris kartus laimėjo olimpinių žaidynių bronzos medalį, yra tapęs Europos vicečempionu, Rusijos lygos nugalėtoju.

Gąsdino klientus

Tačiau pastaruoju metu krepšininko titulus buvo užgožę skandalai, į kuriuos sportininkas įsivėlė.

Kone daugiausia nemalonumų jam kilo tuomet, kai pernai gruodį vairuodamas savo visureigį jis prie Klaipėdos susidūrė su BMW automobiliu ir pabėgo iš įvykio vietos. Po kelių dienų paaiškėjo, kad avarijos kaltininku pripažintas G.Einikis buvo apsvaigęs nuo narkotikų. Įtartinų tablečių ir miltelių buvo rasta ir jo visureigyje.

Teismas už nusižengimus krepšininkui skyrė daugiau nei šešių tūkst. litų baudą, ketveriems metams atėmė vairuotojo pažymėjimą. G.Einikis nukentėjusiajam BMW vairuotojui, kuriam buvo lūžusi koja, sumokėjo 20 tūkst. litų.

Ne ką mažiau skandalingai G.Einikio pavardė nuskambėjo tuomet, kai jis girtas lošimo namuose gąsdino klientus.

Po tokio incidento lošimo namai sportininką įtraukė į juodąjį sąrašą ir nusprendė pusmetį nebeįleisti.

Krepšininkui nepavyko išvengti ir nesusipratimų asmeniniame gyvenime. Šeimą palikęs ir su kita moterimi gyvenantis vyras esą ją skriausdavo.

G.Einikio gyvenimo draugė apie tai buvo prabilusi viešai, kai paskelbė apie savo išsiskyrimą su krepšininku.

Tačiau viename interviu krepšininkas teigė, kad su moterimi susitaikė ir vėl kartu gyvena.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.