Per LNK – 180 „Undinės“ akimirkų

LNK pradeda rodyti milijonų žiūrovų pamiltą rusų melodramą „Undinė“. Milžiniško pasisekimo sulaukęs serialas žiūrovų pageidavimu buvo tęsiamas: vietoj numatomų 90 serijų sukurta dar 90. Ašarų, intrigų ir baisių paslapčių kupinam seriale – užburianti meilės istorija.

Serialo veiksmas vyksta mažame pajūrio miestelyje. Čia atostogų atvažiuoja milijonierius verslininkas Andrejus Taranovas su ilgamete drauge Jelizaveta ir jos sūnumi Maksimu.

Bendros atostogos – Jelizavetos idėja. Mat ji tikisi, kad Taranovas pagaliau oficialiai paprašys jos rankos ir širdies. Jie abu – verslo partneriai, jau penkiolika metų kartu, bet iki šiol neįteisinę savo santykių.

Šeima išsinuomoja namuką pajūryje ir jau pirmą dieną eina į šou vietiniame delfinariume. Čia Andrejaus akį patraukia jaunutė mergina – delfinų dresuotoja. Jos veido bruožai Andrejui primena moterį, kurią beprotiškai mylėjo prieš dvidešimt metų, bet nesugebėjo išlaikyti… Jis suintriguotas ir žūtbūt nori kuo daugiau sužinoti apie žaviąją nepažįstamąją.

Aliona – miela, gera ir jautri mergina. Ji labai myli savo darbą, beveik visą laiką praleidžia delfinariume, tad draugai juokais ją vadina Undine. Netikėta jaunutės merginos ir klestinčio verslininko pažintis virsta stipria draugyste.

Alionos mamai Tatjanai dukters draugystė su vyresniu, subrendusiu, turtingu ir, ko gero, vedusiu vyru visai nepatinka. Kad išsklaidytų abejones, Aliona nutaria supažindinti naująjį draugą su mama. Netikėta pažintis sukrečia: pasirodo, Alionos mama ir Andrejus – seni pažįstami. Andrejus – tas žmogus, nuo kurio ji pabėgo prieš 20 metų.

Andrejus deda milžiniškas pastangas, kad susigrąžintų savo gyvenimo moterį – grįžtų į prarastus laikus ir atgaivintų jausmus.

Gražus serialo siužetas turėjo rutuliotis gražioje, egzotiškoje vietoje, kur galima filmuoti ir po vandeniu. Tik Jaltoje „Undinės“ kūrėjai rado visa, ko reikėjo: nuostabią Krymo gamtą, Vaiduoklių slėnį kalnuose, pakrantės uolas, delfinariumą ir madingai įrengtas vilas…

Pagrindinės veikėjos Alionos vaidmuo jaunutei aktorei Julijai Požidajevai atvėrė kelius į didįjį Rusijos kiną. Vos penkiolikos, eksternu baigusi vidurinę mokyklą, Julija įstojo į teatro institutą. Būdama 21-erių gavo Alionos vaidmenį „Undinėje“.

„Undinė“ – nuo spalio 15-osios per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.