„Šiaulių“ ambicijos – LKL bronza

Vakar Šiaulių „Šiauliai“ spaudos konferencijoje pristatė naujojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono tikslus ir naujus komandos narius.

Klube šiemet didžiulės permainos – pasikeitė treneris ir beveik pusė komandos narių. Komandos tikslai – ambicingi. Klubo biudžetas – rekordinis.

Jokie varžovai nebaisūs

Naujasis „Šiaulių“ treneris Robertas Kuncaitis praėjusį sezoną treniravo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus. Šiauliečių strategas juokavo, kad pro ausis praleido klubo savininkų ir vadovų reikalavimus šiam sezonui.

„Kovosime iš paskutiniųjų. Kuris nekovos dėl pergalės dantimis ir nagais, su tuo bus atsisveikinta“, – sakė treneris ir pridūrė, kad jam jokio skirtumo, prieš ką žaisti, nes komanda sudaryta pakankamai stipri.

Nežiūrint į tai, kad tikri sportininkai visada siekia aukso, realūs tikslai – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronza. Klubo prezidentas Algimantas Mikšys išreiškė viltį, kad reguliariajame sezone ir LKL čempionate bus iškovota trečioji vieta.

Trečiosios vietos bus siekiama ir Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionate. Bus siekiama susigrąžinti jau kažkada turėtą bronzą. Tikslas bus įgyvendintas, jei pavyks patekti į finalinį čempionato etapą.

ULEB taurės turnyro baigties niekas nedrįso prognozuoti, tačiau užsibrėžta iškovoti dvi pergales. Klubui būtų didelis pasiekimas, jei pavyktų patekti į kitą ULEB taurės turnyro etapą.

Pasikeitė ir komandos apranga. Nuo šiol „Šiaulius“ regs „Adidas“ koncernas, kuris su klubu pasirašė ilgalaikį kontraktą.

Nostalgija senajai arenai

Šiaulių mierto meras Genadijus Mikšys pažadėjo klubui savivaldybės paramą. Meras juokavo, gal kas ir pasiges senosios kompaktiškos sporto salės, kurioje buvo galima jausti krepšininkų alsavimą. „Tačiau turime tokią areną, į kurią, ko gera, ims prašytis ir rūmų neturintis „Žalgiris“, – šypsojosi politikas.

Pusė komandos – naujokai

Be naujojo trenerio, komandoje pristatyti šeši naujokai, kuriems buvo įteikti klubo marškinėliai. Įžaidėjas Gediminas Maceina į Šiaulius atvyko iš Rygos „Barons“ komandos. Dar vienas įžaidėjas Tomas Rinkevičius praėjusį sezoną atstovavo Kėdainių „Nevėžiui“.

Vidurio puolėjas Saulius Kuzminskas grįžo į „Šiaulius“, prieš tai kelerius metus patirties sėmęsis Lietuvos ir užsienio klubuose. Šiaulietis gynėjas Laimonas Lukoševičius pernai žaidė LKAL Pasvalio „Pieno žvaigždėse“.

Puolėjas Donatas Zavadskas, į „Šiaulius“ perėjo iš Ukrainos Dnepropetrovsko „Dnipro“. Tamsiaodį Antonio Grantą į komandą pakvietė naujasis treneris R.Kuncaitis. Žaidėją jis pažinojo ir treniravo dar dirbdamas Klaipėdos „Neptūne“.

„Šiaulių“ krepšininkai sezonui rengėsi Papės (Latvija) poilsiavietėje, kurią kai kurie komandos legionieriai jau anksčiau pavadino „All Quaedos stovykla“. Toks pavadinimas prigijo dėl didelių fizinių krūvių.

Naująjį sezoną „Šiauliai“ pradeda jau šiandien. Marijampolėje įvyks dvikova su „Sudūvos/Arvi“ ekipa. Rytoj „Šiauliai“ žais pirmąsias rungtynes namie, naujojoje Šiaulių sporto arenoje. Priešininkai – Kauno „Aisčiai – Atletas“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.