R.Vyšniauskas pateisino lūkesčius

Geriausias šalies sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas iškovojo kelialapį į 2008 metų Pekino olimpines žaidynes.

Vakar Tailande vykstančiame pasaulio sunkiosios atletikos čempionate klaipėdietis svorio iki 105 kg grupėje iškovojo šeštąją vietą.

31-erių atletas dvikovėje surinko 400 kg – rovimo veiksmu iškėlė 180 kg sveriančią štangą (5 vieta), o stūmimo veiksmu įveikė 220 kg svorį (6 vieta).

„Ramūnas pasirodė labai gerai. Įvykdė iškeltus tikslus. Šįkart nors ir kankino traumos: nepraėjo kelio skausmai, o prieš pat čempionatą vėl plyšo rankų nuospaudos, psichologiškai atrodė labai tvirtai. Visi džiaugiamės tokiu rezultatu. Dabar belieka kuo geriau pasiruošti olimpiadai”, – džiaugsmingai aiškino vienas iš Lietuvos rinktinės trenerių Stasys Mėčius.

Iš viso R.Vyšniausko svorio kategorijoje dalyvavo 42 sportininkai.

Pasaulio čempionu tapo 19-metis baltarusis Andrejus Aramnovas, dvikovėje surinkęs 422 kg (195+228). Sidabro medalis atiteko bulgarui Alanui Cagajevui (411 kg; 180+231), o bronza – rusui Dmitrijui Klokovui (411 kg; 190+221).

Įdomu pastebėti, kad ypač nepasisekė pasaulio čempiono titulą praradusiam lenkui Marcinui Dolegai ir Europos čempionui slovakui Martinui Tešovičiui: pirmasis – neišrovė, o antrasis neišstūmė pradinio svorio.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .