Neringos ir Anatolijaus aistros neužgesino filmavimo kameros

„Kelyje į žvaigždes 3“ – jausmų protrūkis. Kol realybės šou porelė Romas su Skaiste stengiasi suvaldyti savo jausmus bendraudami atsargiai ir nedrąsiai, čia pat, šalia, savo aistros vienas kitam neslepia Anatolijus ir Neringa.

Dailių kūno formų 19-metė klaipėdietė Neringa ir 21-erių fleitos ir saksofono virtuozas Anatolijus iš Druskininkų jau praėjusią savaitę pajuto trauką vienas kitam. Tereikėjo sulaukti vakaro, atsipalaiduoti ir pamiršti, kad realybės šou patalpos – filmuojamos.

Aistringi bučiniai, glamonės sūkurinėje vonioje, pasiglostymai ir apsikabinimai – tarp Anatolijaus ir Neringos suliepsnojo tokia meilės ugnis, kad likę „keliukai“ nedrįso komentuoti vaizdelio ir apsimetė nematą porelės.

Tiesa, praėjusio šeštadienio koncerte Vilkaviškyje savaitės lyderis Anatolijus ir atsiskleisti dar nespėjusi Neringa neatviravo ir, bent jau kol kas, slėpė užgimusią abipusę simpatiją.

Tačiau realybės šou palikusios Aušrinės atsisveikinimo palinkėjimas KĮŽ 3 dalyviams buvo itin taiklus: „Linkiu visiems būti nuoširdiems ir nusiimti slegiančias kaukes“.

Ką gali žinoti, gal netolimoje ateityje jau nebe Skaistės, o Neringos lūpose atsidurs dainos žodžiai: „O, mielas daktare, padėk man šitą trauk nugalėt…“.

Anatolijaus ir Neringos jausmai – šį vakarą „Kelio į žvaigždes 3“ dienoraštyje 20 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , .

2 atsiliepimai į "Neringos ir Anatolijaus aistros neužgesino filmavimo kameros"

  1. Anatolijus ir Neringa

    as jus myliu

  2. jurga

    kas cia ka myli??? 😐

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.