Kazimiero Gnedojaus įvartis „Vėtros” nesustabdė

Šeštadienį Lietuvos nacionalinės futbolo klubų asociacijos (NFKA) A lygos čempionate buvo sužaistos penkerios XXIX turo rungtynės. Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai namie varžėsi su sostinės „Vėtra”.

ATLANTAS – VĖTRA 1:2 (1:2)

2007 m. rugsėjo 22 d. Klaipėdos miesto centrinis stadionas. 200 žiūrovų. Teisėjai: A. Kontvainas, A. Makarevičius, S. Dirda (visi iš Kauno). Įvarčiai: 4 min. K. Gnedojus – 1:0, 29 ir 43 min (iš baudinio) D. Milošeskis – 1:2.

„Atlantas”: A. Lekevičius, P. Šarūnas, K. Gnedojus, K. Henrique, D. Ramonas, A. Petreikis (kapitonas), H. Gudelj, R. Maciulevičius (39 min. įspėtas, nuo 72 min. – E. Užkuraitis), D. Navikas, Dž. Toresas (17 min. įspėtas), L. Aničičius.

„Vėtra”: V. Žutautas, T. Kijanskas, E. Juška (3 min. įspėtas), M. Budimiras, A. Jankauskas (49 min. įspėtas), G. Butrimavičius (6 min. įspėtas), G. Cvetanovskis, D. Šernas, R. Vėževičius (nuo 71 min. – D. Malininas, 77 min. įspėtas), D. Milošeskis (kapitonas, 48 min. įspėtas), R. Karčemarskas (nuo 53 min. – V. Kvartskheklia, 81 min. įspėtas).

Vilniečiai per paskutiniuosius turus buvo iškovoję tris pergales iš eilės ir Klaipėdoje negalvojo trauktis iš pergalingo kelio. Juolab kad sostinės futbolininkai turi gerų šansų pakovoti dėl ketvirtosios vietos.

Buvo laukta, kad po nesėkmių Marijampolėje bei Vilniuje, „Atlanto” futbolininkams praėjusį šeštadienį pavyks atsitiesti ir sustabdyti pergalingą „Vėtros” šėlsmą.

Rungtynes klaipėdiečiai pradėjo daug žadančiai.

Jau ketvirtą minutę „Vėtros” vartininkas V. Žutautas nesugavo kamuolio po brazilo Dž. Toreso tolimo baudos smūgio. Sąmyšyje prie svečių vartų geriausiai susiorentavo „Atlanto” vidurio gynėjas Kazimieras Gnedojus. Jis stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:0.

Patikimai rungtyniaujantis K. Gnedojus šį sezoną įmušė jau antrą įvartį. Įdomus sutapimas – abu įvarčius jis pelnė į „Vėtros” vartus.

Tačiau gera pradžia „Atlantui” nebuvo raktas į pergalę.

Aktyviai žaisdami „Vėtros” futbolininkai dar iki pertraukos pelnė du įvarčius. Abusyk pasižymėjo sostinės klubo kapitonas Dejanas Milošeskis. Na, o jam abu kartus „talkino” atlantiečių gynėjas Karlušas Henrique. 29-ą minutę jis suklydo kairiame krašte ir svečių ataką baudos aikštelėje užbaigė D. Milošeskis. Baigiantis pirmajam kėliniui „Atlanto” brazilas savo aikštelėje pargriovė vilnietį Rolandą Karčemarską, ir į klaipėdiečių vartus buvo paskirtas baudinys. Jį realizavo D. Milošeskis.

„Atlanto” futbolininkai pabėgti nuo pralaimėjimo turėjo visą antrą kėlinį. Tačiau kietokai besiginantys „Vėtros” žaidėjai (jiems buvo parodytos net 6 geltonos kortelės) sugebėjo išsaugoti sau naudingą rezultatą iki rungtynių pabaigos.

Kitas rungtynes „Atlantas” žais rugsėjo 26 dieną Vilniuje su Visagino „Interu”.

Šeštadienį didžiausią dėmesį futbolo mėgėjams kėlė susitikimas Marijampolėje, kur žaidė į medalius pretenduojančios „Sūduvos” ir Vilniaus „Žalgirio” komandos.

Atkaklios rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 (0:0) suvalkiečių naudai. Per teisėjo pridėtą laiką žalgiriečiai įsimušė įvartį į savo vartus.

Čempionate pirmaujantys „FBK Kaunas” futbolininkai užvakar išvykoje privertė pasiduoti „Šiaulius” – 3:1 (1:0).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė gruzinas Givis Kvaracchelija.

Panevėžio „Ekranas” svečiuose 2:1 (2:0) įveikė Vilniaus „Vilnių”.

Autsaiderių dvikovoje Šilutės „Šilutė” namie 2:0 (1:0) įveikė Visagino „Interą”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .