„Marseille” ir toliau grimzta

Savaitgalį Prancūzijos „Ligue 1” pirmenybėse vyko 9-ojo turo susitikimai, po kurių čempionato lydere ir toliau išliko pergalę iškovojusi „Nancy” ekipa, o tuo tarpu vienu favoritu prieš pirmenybių startą laikytas „Marseille” klubas patyrė dar vieną nesėkmę.

Pirmąją poziciją čempionate jau kurį laiką užimanti „Nancy” ekipa šiame ture namuose priėmė „Lorient” klubą ir po atkaklios kovos palaužė šį rezultatu 2-0. Pergalę lėmusius įvarčius per paskutiniasias 10 rungtynių minučių pelnė rezultatyviai šį sezoną rungtyniaujantis Youssoufas Hadji.

Tuo tarpu pergale UEFA Čempionų Lygos kovas pradėjęs „Marseille” klubas ir toliau buksuoja nacionaliniame čempionate. Šį kartą Marselio futbolininkai išvykoje susitiko su taip pat prastą formą šį sezoną demonstruojančia „Auxerre” ir nusileido šiai rezultatu 2-0. Abu įvarčius nugalėtojams dar pirmajame kėlinyje pelnė Danielis Niculae. Verta paminėti, jog „Marseille” nepadėjo netgi tai, kad nuo 75-osios minutės „Auxerre” buvo priversta žaisti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikšte palikti privalėjo Kevinas Lejeune.

Į antrąją poziciją po šio turo bent laikinai pakilo „Valenciennes” klubas, šeštadienį minimalia persvara 1-0 palaužęs sekmingai sezioną pradėjusį „Monaco”. Vienintelį mačo įvartį jau 12-ąją minutę pelnė Johanas Audelis, o „Monaco” padėtį dar labiau komplikavo 42-ąją minutę vieno lyderių Jeremy Menezo gauta raudona kortelė. Tiesa, rungtynėms artėjant į pabaigą „Monaco” netgi įgijo kiekybinį pranašumą, kadangi dvi raudonas korteles prieš save išvydo „Valenciennes” žaidėjai Jose Saezas ir Guillaume Rippertas.

Pirmąją sezono pergalę šiame ture iškovojo po keletos metų pertraukos į „Ligue 1” sugrįžęs „Metz” klubas, išvykoje po atkaklios kovos 1-2 palaužęs „Caen” ekipą. „Caen” šiose rungtynėse pirmavo po 8-ąją mintę pelnyto Yohano Gouffrano įvarčio, tačiau 36-ąją minutę Momaras N`Diaye rezultatą išlygino, o 67-ąją minutę pergalingą įvartį „Metz” ekipai pelnė Danielis Gygaxas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .