Geriausių bėgikių trejetuke – visos lietuvės

Vilniuje vykusias tarptautines varžybas „Bėkime su Živile Balčiūnaite”, kurios kartu buvo ir Lietuvos 10 km bėgimo čempionatas, laimėjo šiaulietė Rasa Drazdauskaitė. Vyrų bėgimo nugalėtoju tapo ukrainietis Aleksandras Matvijčukas.

Moterų grupėje pirmas tris vietas užėmė Lietuvos stajerės. Čempione tapusi R.Darzdauskaitė distanciją įveikė per 36:35 ir 32 sekundėmis aplenkė žemietę Remaldą Kergytę. Trečia finišavo Živilė Balčiūnaitė (38:01), kuri šio bėgimo nesureikšmino. Ji nenorėjo bėgti visa jėga, kad neatsinaujintų kojos trauma, sutrukdžiusi neseniai Osakoje vykusiame pasaulio čempionate patekti į geriausiųjų dešimtuką. Tačiau paskutiniame šių metų savo bėgime – lapkričio 18 vyksiančiame Tokijo maratone, Živilė sakė jau sieksianti aukšto rezultato ir, žinoma, prizinės vietos.

Pirmasis moterų trejetukas gavo atitinkamai 3000, 1500 ir 1000 litų premijas.

Vyrų bėgimo nugalėtojo A.Matvijčuko laikas – 32:12. Jam įteiktas 2000 Lt čekis. Antrą vietą užėmė ir Lietuvos čempionu tapo vilnietis Vitalijus Gorlukovičius (32:27), uždirbęs 1200 Lt, trečias – šiaulietis Dainius Šaučikovas (32:56), jam atiteko 900 Lt. Šalies pirmenybių bronzos medaliu džiaugėsi ketvirtas finišavęs vilnietis Tomas Matijošius (33:13).