„Vieniša žvaigždė“: Šapras surengė rinkimus „Mis Tunisas”

Dar nė viena „Tango TV“ pasimatymų šou dalyvavusi įžymybė nebuvo tokia žavinga ir ekstravagantiška. Tačiau kitokios laikysenos ir pasirodymo iš aktoriaus ir „Puikiojo šou“ vedėjo Vytauto Šapranausko ir nebuvo galima tikėtis. Šapras pas penkias jo laukiančias merginas atskriejo ne prabangiu automobiliu ar ilgu limuzinu. Jis nušluostė nosį visoms „Vienišoms žvaigždėms“ ir į susitikimą nusileido tiesiai iš dangaus – sraigtasparniu.
„Apie merginas iš pradžių negalvojau, galvojau, kaip sėkmingai nutūpti“, – nusileidus sraigtasparniui sakė V. Šapranauskas ir iš karto prisipažino, kad vos išvydus merginas, jam į akį krito net dvi dalyvės.
Kurios? Paaiškės jau pirmadienį, 20.00 val. per „Tango TV“.
Vilnietė Dovilė dirba oro uoste, o laisvalaikiu itin mėgsta šokti. Namų šeimininkė Giedrė, viena auginanti vaikelį, prisipažįsta dievinanti motociklus ir automobilių lenktynes.
„Kaip mergina tikriausiai esu truputį per daug pašėlusi“, – mirkteli Giedrė.
Teisininkė Justė laisvalaikiu mėgsta organizuoti renginius. Ji – užsispyrusi perfekcionistė.
Kita šou dalyvė – Aušra turi labai neįprastą pomėgį – kolekcionuoti puodelius. Studentė Lina net neslepia priežasties, dėl kurios atvyko susipažinti su vieniša žvaigžde: „Visi vaikinai sako esantys žvaigždės ir elgiasi žvaigždiškai. Noriu susipažinti su žmogumi, kuris būtų tikra žvaigždė, o ne tik ja apsimestų.“
Merginos nenusivylė. Kas jau kas, o V. Šapranauskas – tikra žvaigždė ir šou dalyvėms dovanojo smagias pramogas ir neįtikėtiną prabangą. Per visą šou Šaprą ir dalyves lydėjo asmens sargybiniai. Merginos apsilankė prabangiame golfo klube.
Ir tai dar ne viskas. V. Šapranauskas „Vienišos žvaigždės“ merginoms surengė improvizuotą grožio konkursą „Mis Tunisas“. Dalyvėms teko šokti pilvo šokį, deklamuoti eilėraštį apie tokį nepoetišką dalyką kaip celiulitas ir kitaip pildyti Šapro įgeidžius.
Po savaitės, praleistos kartu su penkiomis nepažįstamosiomis, Šapras neslėpė ir kandžių replikų: „Malonios merginos. Tik kai į mus pasisuka kamera, staiga pasikeičia ir vaidina Barbes, kurioms reikia Keno.“ Situaciją įkaitino ir netikėtai „Vienišos žvaigždės“ filmavime pasirodęs stilistas, „Tango TV“ laidos „Mados reidas“ vedėjas Mantas Petruškevičius. Šapras pasikvietė stilistą, kad šis įvertintų merginų aprangą. Ar dalyvės liko tuo patenkintos, juo labiau, kad ir Šapras negailėjo kritikos strėlių merginų išvaizdai?
Viskas paaiškės jau netrukus. Beje, dėl Europos moterų krepšinio čempionato, kurį „Tango TV“ transliuos tiesiogiai iš Italijos, pirmadienį, antradienį ir trečiadienį „Vieniša žvaigždė“ bus rodoma 20.00 val., o ketvirtadienį ir penktadienį – įprastu metu 21.30 val.

„Vieniša žvaigždė“ su šarminguoju V. Šapranausku – jau nuo pirmadienio per „Tango TV“!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.