Berniuko mirties aplinkybes Klaipėdoje tiriantys pareigūnai prašo visuomenės pagalbos

Klaipėdos teisėsaugininkai tęsia tyrimą ir aiškinasi, dėl kokių priežasčių liepos 16 dieną Baltijos jūroje nuskendo aštuonmetis berniukas.
Siekdamas kuo išsamiau išsiaiškinti visas su šia tragedija susijusias aplinkybes, tyrimui dėl vaiko mirties priežasčių nustatymo vadovaujantis Klaipėdos apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokuroras Edvardas Staponkus prašo atsiliepti visus žmones, kurie liepos 16 dieną maždaug nuo 12 iki 15 val. buvo Girulių paplūdimyje ir galėjo matyti jūroje besimaudančius vaikus.

„Taip pat būtina išsklaidyti (ar patvirtinti) žuvusiojo vaiko artimųjų spaudoje išsakytas versijas ir abejones dėl šio tragiško įvykio, – sako prokuroras. – Tikiuosi, kad visuomenė neliks abejinga šiam mūsų prašymui ir savo aktyvumu padės kuo greičiau bei išsamiau jį ištirti“.

Visus, ką nors žinančius apie šį įvykį, prašoma paskambinti telefonu Klaipėdoje 46 60 22 arba mobiliojo ryšio telefonu 8 698 23785, arba užeiti į Klaipėdos apygardos prokuratūrą, adresu Vilties gatvė 10, 11 kabinetas. Anonimiškumas garantuojamas.

Kaip buvo skelbta, 11-kos ir 12-kos metų paaugliai buvo įtariami Klaipėdos paplūdimyje galėję nužudę 8 metų berniuką.

Abu nepilnamečiai po apklausos paleisti namo, nes įtariamieji per jauni – Lietuvos įstatymai numato atsakomybę asmenims tik nuo 14 metų

Negyvo 8 metų berniuko kūnas Girulių paplūdimyje buvo rastas liepos 16 dieną. Tąkart manyta, kad berniukas nuskendo. Tačiau atlikus teismo medicinos ekspertizę, paaiškėjo, kad berniukas buvo nužudytas. Mirties priežastis – pasmaugimas.

Spaudoje buvo skelbta, kad įtariamieji paaugliai baugino galimus nusikaltimo liudytojus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

1 atsiliepimas į "Berniuko mirties aplinkybes Klaipėdoje tiriantys pareigūnai prašo visuomenės pagalbos"

  1. arunas

    nereik mauditis nx pidarai 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.