Vyrai ir moterys skirtingai vertina akinius nešiojančius priešingos lyties atstovus

Moterims akinius nešiojantys vyrai atrodo protingi ir patikimi, tuo tarpu vyrai akinius nešiojančias moteris vertina kaip griežtas ir neprieinamas. Šiuos duomenis atskleidė akinius gaminančios italų kompanijos „Safilo Group” ir optikų tinklo „Optikos pasaulis” atlikta Lietuvos gyventojų apklausa.

Š.m. rugsėjo mėnesį vykdytos apklausos metu paaiškėjo, kad dažniausiai moterims akiniai neturi jokios reikšmės vertinant vyrų patrauklumą. Taip teigia 42 proc. respondenčių. Kas penkta moteris (20 proc.) teigė, kad akinius dėvintis vyras atrodo protingas ir patikimas, kas šešta (16 proc.) tikino, kad toks vyras yra paslaptingas ir žavus. 9 proc. moterų vyrai su akiniais atrodo seksualūs. Tuo tarpu beveik kas trečias vyras (34 proc.) tvirtino, kad moteris su akiniais atrodo griežta ir neprieinama. Kas ketvirtas (25 proc.) teigė, kad akiniai moteriai suteikia paslaptingumo ir žavesio. 17 proc. vyrų įsitikinimu, akiniai darko moters veido bruožus, 8 proc. – sendina.

„Atlikta apklausa dar kartą patvirtino, kad vyrų ir moterų požiūris į daugelį reiškinių bei objektų, įskaitant akinius ir jų nešiojimą, skiriasi. Jei dauguma moterų akinių nešiojimą siejo su pozityviais vyrų bruožais, tai vyrai, vertindami akinius nešiojančias moteris, aiškiai pasiskirstė į dvi grupes: vieniems akinių nešiojimas daro moteris dar patrauklesnėmis, kitiems – priešingai”, – sakė žymiausių pasaulyje prekių ženklų akinius gaminančios kompanijos „Safilo Group” pardavimo vadovė Lietuvoje Jurgita Motuzaitė.

Pasak jos, apklausa taip pat padėjo išsiaiškinti vyraujančias akinių nešiojimo tradicijas Lietuvoje.
Moterims labiausiai patinka akiniai su netradicinių formų rėmeliais ar be jų. Taip mano atitinkamai 31 proc. ir 29 proc. respondenčių. Penktadalis moterų įsitikinusios, kad patraukliausiai atrodo akiniai su siaurais metaliniais rėmeliais, tiek pat – su ryškiais, masyviais, iš plastiko pagamintais rėmeliais. Vyrams labiausiai patinka akiniai be rėmelių – taip mano 50 proc. respondentų. 25 proc. vyrų įsitikinę, kad gražiausiai atrodo akiniai su netradicinių formų rėmeliais. Kaip patraukliausiai atrodančius akinius su ryškiais, masyviais, iš plastiko pagamintais rėmeliais bei su siaurais metaliniais rėmeliais įvardino atitinkamai 17 proc. ir 8 proc. respondentų.

„Apklausos duomenys mūsų nenustebino. Prekiaudami akiniais visoje Lietuvoje pastebėjome, jog dažniausiai žmonės pageidauja per daug į akis nekrentančių modelių. Ryškesnių, originalesnių dažniau prašo moterys, tuo tarpu vyrai nelinkę eksperimentuoti – jie mieliau renkasi klasikinius modelius, akinius be rėmelių”, – sakė optikų tinklo „Optikos pasaulis” pardavimų direktorė Lolita Klėmanienė.

Apklausos metu respondentai taip pat buvo paprašyti išsakyti savo nuomonę apie akinius nešiojančius žinomus Lietuvos žmonės. Daugiausia moterų (36 proc.) patraukliausiu akinius nešiojančiu vyru išrinko Egmontą Bžeską, tuo tarpu Lietuvos vyrų tarpe patraukliausia akinius nešiojančia moterimi nominuota Laima Janušonytė – taip mano kas trečias (33 proc.) respondentas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , , , , , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Vyrai ir moterys skirtingai vertina akinius nešiojančius priešingos lyties atstovus"

  1. VVV

    visiskai kvaila tema.Akinius nesioja visi,kam blogas regejimas.As taip pat nesioju,nes be ju blogai matau.Akiniai t.y.akiu protezai,tai tas pats,kai nera danties istato,ar negirdi yra klausos aparatai.Ir nieko daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.