Atkaklių kovų – daug

Įpusėjo Lietuvos II lygos Šiaurės zonos futbolo čempionatas, kuriame rungtyniauja Vakarų Lietuvos komandos.

Gana tvirtai pirmauja Šiaulių „Juventa-99”. Šiauliečiai turi 43 taškus po 16 rungtynių. Lyderiams praėjusį savaitgalį bandė koją pakišti Kretingos „Minija”, tačiau du kartus pirmavusi – 1:0 ir 2:1, pralaimėjo kovą 2:3.

Beje, rungtynės prasidėjo įvarčių lietumi. Keturi įvarčiai buvo įmušti per pirmąsias 13 minučių.

Dar atkaklesnė kova vyko Kuršėnuose, kur susitiko trejetuke esančios komandos – šio miesto „Venta” ir Plikių „Sakuona”. Antrąjį kėlinį pliaupiant lietui varžybos baigėsi lygiosiomis – 2:2. Šeimininkai du kartus pirmavo, o plikiškiai tiek pat kartų išlygino rezultatą. Pirmąjį kėlinį – Tadas Karinauskas (43 min), antrąjį – Vidas Dančenka (90+3 min.).

„Sakuona” išliko antroje vietoje – 31 taškas (po 14 rungtynių), „Venta” – trečioje – 30 tšk. (po 15 rungtynių).

Staigmena užfiksuota Salantuose. Buvę paskutinėje vietoje „Salanto” futbolininkai 3:1 įveikė pajėgią Mažeikių „Mažeikių” komandą, kurioje nuo antrojo rato rungtyniauja patyrę futbolininkai Egidijus Žukauskas, Kęstutis Deveika, Rolandas Vaineikis.

Pergale savo gerbėjus nudžiugino Klaipėdos „Glestum-2” ekipos futbolininkai. Jie namuose 2:0 palaužė greta žengusius Kretingos „Kretingos” žaidėjus.

Šiandien komandų rikiuotė tokia: 1.Šiaulių „Juventa-99” – 43 taškai (po 16 rungtynių); 2.Plikių „Sakuona” – 31 (14); 3.Kuršėnų „Venta” – 30 (15); 4.Mažeikių „Mažeikiai” – 28 (16); 5.Telšių „Mastis” – 23 (15); 6.Gargždų „Bangelė” – 20 (15); 7.Plungės „Plungė-SM” – 18 (15); 8.Kretingos „Minija” – 12 (15); 9.Klaipėdos „Glestum-2” – 12 (15); 10.Salantų „Salantas” – 10 (16); 11.Kretingos „Kretinga” – 9 (15).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .