Liko paskutinis egzaminas

Praėjusį sekmadienį Lenkijoje vyko Europos automobilių ralio kroso čempionato priešpaskutinis, devintas etapas. Vienintelis iš lietuvių „Division 2” grupėje besivaržantis Plungės ASK „Ketore tekene” lenktynininkas Martynas Padgurskis iš lenktynių grįžo pakilios nuotaikos.

Lenkijoje septyniolikmečiui plungiškiui šįkart nepavyko užkopti ant nugalėtojų pakylos ir pakartoti pernykščio laimėjimo, kai debiutavo Europos pirmenybėse. Visgi Martyno užimta penktoji vieta ir dar 12 įskaitinių taškų, papildžiusių jo taupyklę, prieš čempionato finišą nuteikia viltingai. Po devynių jau įvykusių čempionato etapų M.Padgurskis iškovojo 106 taškus ir išsaugojo trečiąją vairuotojų įskaitos poziciją. Plungiškis, vairuojantis „Renault Clio RS”, nusileidžia tik pirmenybių lyderiui čekui Tomašui Kotekui („Honda Civic Type-R”), sekmadienį Lenkijoje pirmam kirtusiam finišo liniją ir turinčiam 132 taškus. Antras žengia čempiono titulą ginantis kitas Čekijos lenktynininkas Romanas Častoralas („Opel Astra OPC”), kurio sąskaitoje – 123 taškai. Jis sekmadienį finišavo prieš lietuvį – ketvirtas. Lenkijoje nepasisekė ir Jarmo Halmanui. Suomis, vairuojantis „Renault Clio Sport”, devinto etapo varžybas baigė tik dešimtas ir dabar bendrojoje įskaitoje nuo lietuvio atsilieka 10 taškų. Antrąją vietą namų lenktynėse su „Renault Clio RS” pelnė lenkas Adamas Kozakas, o trečias finišavo Frankas Valle’as, vairuojantis „Opel Astra OPC”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , .