„Nuo…iki…” vedėja Rūta Mikelkevičiūtė žvalgėsi Ispanijoje vilos

Dailiame užmiesčio name gyvenanti „Nuo…iki…” vedėja Rūta Mikelkevičiūtė nutarė apžiūrėti ir vilas užsienyje.

„Kelionė į Ispaniją kaip niekad buvo viliojanti. Mus žadėjo parodyti ištaigingiausias Ispanijos vilas iš paukščio skrydžio. Tokias, kuriose gyvena verslo magnatai ir didžiausios žvaigždės. Mūsų malūnsparnio pilotas džiaugėsi, kad ir koks turtingas bebūtum, oro erdvės nenusipirksi”, – šypsojosi laidos vedėja.

„Nuo…iki..” kūrybinę grupę lydintis pilotas nardė tarp uolų, kalnų ir vilų taip, kaip automobilio vairuotojas siauromis senamiesčių gatvelėmis. „Kaip tikri paparacai nusileidome prie legendinės manekenės Klaudijos Šifer dvaro, Boriso Bekerio vilos Maljorkoje. Nufilmavome 220 milijonų litų kainuojančius namus, esančius ko gero pačioje atokiausioje salos vietoje, ant uolos, sunkiai privažiuojamą automobiliais. Šiais namais labai domėjosi pats milijardierius Romanas Abramovičius”, – pasakojo Rūta.

Pati „Nuo…iki…” vedėja labiausiai susižavėjo vila Alikantėje, žemyninėje Ispanijoje. „Mane ir kaina labiau tenkino, tik 100 milijonų litų, ir jos kuklesnė išvaizda buvo prie širdies. Iš molio drėbta vila Alikantėje stovi taip, kad atsidaręs langą gali šokti tiesiai į jūrą”, – juokėsi Rūta. Kuriame nors iš Ispanijos kurortų žurnalistė sakė mielai įsikursianti senatvėje.

Kol Rūta žvalgėsi Ispanijoje, į pensiją nesiruošianti laidos redaktorė Giedrė Talmantienė su dainininku Merūnu aiškinosi meilės reikalus. Laidoje „Nuo…iki…” – atviras interviu su realybės šou „Kelias į žvaigždes 2” nugalėtoju Merūnu ir jo mylimąja Erika. Ar iš tiesų žaibiškai išgarsėjęs 23-jų metų vaikinas jau ruošiasi vestuvėms? O gal Merūnas įsipynė į meilės trikampį, kuriame dėl jo širdies varžosi pripažinta gražuolė Renata Ražanauskienė ir 19-metė jo draugė Erika. Ko vertos tokios kalbos?

Gerbėjų pilnose salėse koncertuojantis vaikinas, tvirtina dažnai sulaukiantis dėmesio ženklų iš moterų, tačiau nuo Erikos to neslepia. Kodėl tuomet po dueto su Renata Ražanauskiene kilo nauja kalbų banga?

Ar viešumas ir populiarumas neišardys šios poros? O gal kaip tik atvirkščiai, norėdami išsaugoti savo jausmus, Merūnas su Erika nutarė susituokti? Juk šou laimėtus pinigus Merūnas prisipažįsta taupantis namui ir kviečia atvažiuoti filmuoti į Šančius – ten, kur jis ruošiasi jį statyti.

Namai Šančiuose ir vilos Ispanijoje – pirmadienį 20.45 val. laidoje „Nuo…iki…” per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.