Lietuviai įveikė graikus, iškovojo bronzos medalius bei pateko į olimpiadą!!!

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradėjo kovą dėl bronzos medalių su Graikijos krepšininkais. Lietuva laimėjo!!! 78:69 (20:19, 21:15, 21:20, 16:15).

Prieš prasidedant rungtynėms, išėję į aikštelės vidurį lietuviai apsikabino ir padrasino vieni kitus.

Pirmieji taškus pelnė graikai, tačiau mūsiškiai spurtavo 7 taškais be atsako ir pirmavo (7:2). Kur kas drausmingiau ir užtikrinčiau žaidę lietuviai nepaleido pranašumo ir neleido graikams artėti. Sužaidus šešias minutes mūsiškai pirmavo 12:6.

Vis dėlto graikai kelis sykius apsigynė, o nuskubėdami į puolimą rinko nesunkius taškus ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes pirmavo tik 2 taškų skirtumu (14:12). Graikijos rinktinės naujasis įžaidėjas N.Zisis kelis sykius nesunkiai praėjo pro Š.Jasikevičių ir per 7 minutes aikštelėje pelnė 9 taškus.

Po pirmojo kėlinuko Lietuvos rinktinė buvo priekyje minimalia persvara 20:19.

Antrąjį kėlinuką pradėjo tikslus K.Lavrinovičiaus tritaškis, tačiau graikai pelnė penkis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai (24:23). Šeštoji lietuvių rinktinės klaida, o T.Papaloukas perėmė kamuolį ir pelnęs du taškus padidino Graikijos rinktinės pranašumą iki 3 taškų (29:26).

D.Dikoudis nubaustas nesportine pražanga, o tuo pasinaudoję lietuviai po Š.Jasikevičiaus tritaškio išsiveržė į priekį 32:29.

Likus žaisti tris minutes aikštelėje prasidėjo chaosas. D.Songailos metimą blokavęs D.Diamantidis trinktelėjo lietuviui per veidą, o abu krepšininkai nubausti nesportinėmis pražangomis. Netrukus atsisakęs paklusti teisėjo nurodymui technine pražanga gavo L.Papadopoulos, o penkis taškus įmetę lietuviai padidino persvarą iki 9 taškų (39:30).

Po dviejų kėlinukų Lietuvos rinktinė pirmauja rezultatu 41:34.

Po didžiosios pertraukos graikai pelnė 4 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (38:41). Tačiau lietuvių puolimas nestrigo ir po kelių sėkmingų atakų mūsiškiai pabėgo į priekį 7 taškais (49:42).

L.Kleiza pataikė trečiąjį tritaškį, o likus žaisti 4 minutes K.Lavrinovičius sumetė abu baudos metimus ir pirmą sykį padidino Lietuvos rinktinės pranašumą iki 10 taškų (56:46).

Pirmąjį tolimą metimą Europos čempionate pataikęs J.Mačiulis grąžino lietuviams dviženklį pranašumą (59:48), bet trečiąjį tritaškį įmetė N.Zisis, o po to iš toli taikliai atakavo P.Vasilopoulos ir graikai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (54:59).

Po trijų kėlinukų Lietuvos komanda pirmavo 62:54.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Be kategorijos su žyma , , , , , , , .

2 atsiliepimai į "Lietuviai įveikė graikus, iškovojo bronzos medalius bei pateko į olimpiadą!!!"

1. Dovilė

sveikinu visus krepsinio fanus stebejusius si čempionata ir iki paskutines minutes sirgusius uz LIETUVA 😀