A. Dalgis sezoną baigė viršūnėje

Tarptautinės šaškių federacijos meistras klaipėdietis Adolfas Dalgis vieną sėkmingiausių savo sezonų šiemet baigė nepralenktas varžovų.

Gyvenimą šiai sporto šakai pašventęs 67 metų senjoras Kaune tapo šių metų Lietuvos veteranų šimtalangių šaškių čempionu. Iš 9 galimų surinkęs 7,5 taško A. Dalgis aplenkė kaunietį Antaną Markevičių (6,5) ir Vytautą Leitą iš Kauno bei alytiškį Algirdą Telšinską, kurie su 6 taškais pasidalijo 3-4 vietas.

Šalies pirmenybėse iš viso dalyvavo 16 senjorų iš Kauno, Panevėžio, Jonavos, Alytaus ir Klaipėdos.

A. Dalgis „Vakarų ekspresui” sakė, kad šie metai jam buvo itin sėkmingi – šaškių veteranas laimėjo savo vardo taurės varžybas, skirtas veterano 50-mečiui šaškių sporte paminėti, tapo šalies silpnaregių žaibo turnyrą, o varžybose Rusnėje tarp pajėgių dalyvių užėmė 4 vietą.

Klaipėdietis jau 4 metus įtraukiamas ir į biografinį leidinį „Kas yra kas. Lietuvos pasiekimai”.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .