Dažniausiai pasitaikančios plaukų priežiūros klaidos

Visos norime turėti gražius, žvilgančius ir vešlius plaukus. Kad jie taptų tokie, apie kokius svajojame, reikia pasistengti. Visų pirma, reikėtų vengti šių, dažniausiai daromų klaidų:

1. PER RETAI KERPAMI PLAUKŲ GALIUKAI

Plaukų galukai yra kur kas silpnesni nei šaknys, todėl lengvai skilinėja ir lūžinėja. Siekiant užkirsti tam kelią, reikia patrumpinti plaukų galiukus maždaug kas 6 savaites, tokiu būdu sustiprinant plaukus.

2. PER DAŽNAS PLAUKŲ PLOVIMAS

Kasdien plaunami plaukai netenka savo natūralios riebalinės apsaugos, kuri saugo juos nuo išsausėjimo ir lūžinėjimo. Jei jūsų plaukai iš prigimties riebūs, rinkitės švelnų šampūną su subalansuotu pH ir jokiu būdu plaudamos stipriai netrinkite galvos odos, nes tai suaktyvina riebalines liaukas, todėl plaukai ima dar labiau riebaluotis.

3. PER STIPRUS TRYNIMAS RANKŠLUOSČIU

Pernelyg energingai trindamos plaukus rankšluosčiu pažeidžiame jo apsauginį sluoksnį, todėl plaukai pasišiaušia ir išsidraiko.

4. BLOGAS PRIEMONIŲ NUSKALAVIMAS

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl plaukai atsisako gulėti taip kaip mes norime, neretai yra netinkamai išskalautas šampūnas ar kondicionierius. Pastarųjų likučiai reaguoja su plaukų formavimo priemonėmis ir padaro plaukus neklusnius, sukritusius ir sunkiai sutvarkomus. Nepagailėkite kelių papildomų minučių plaukų skalavimui!

5. NETEISINGAS PLAUKŲ DŽIOVINIMAS

Džiovinimo metu perkaitę plaukai yra linkę dažniau lūžinėti ir praranda blizgesį. Patariama džiovintuvu plaukus išdžiovinti maždaug 80% , o toliau palikti išdžiūti natūraliai. Jei tai neįmanoma, naudokite nenuplaunamą kondicionierių ar plaukų formavimo priemonę, kurie apsaugos plaukus nuo žalingo karščio poveikio. Be to, džiovintuvą reikėtų laikyti bent jau 30 cm atstumu nuo plaukų.

6. NETINKAMŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ NAUDOJIMAS

Neretai suklystame nustatydami savo plaukų tipą ir pasirenkame netinkamas priežiūros priemones. Savaime suprantama, tuokiu atveju nepavyksta gauti norimo rezultato. Prieš rinkdamiesi plaukams skirtas priemones įsitikinkite ar tikrai jūsų plaukai tokie, kaip Jūs manote. Jei sunku nuspręsti pasitarkite su savo kirpėju.

7. NENAUDOJAMOS GALVOS PYLINGO PRIEMONĖS

Kasdien naudojamos plaukų formavimo priemonės ir aplinkos teršalai palieka nešvarumų sluoksnį ant galvos odos, kuris apsunkina plaukus ir nenusiplauna paprastomis priemonėmis. Kartą per savaitę naudojamos galvos odos pylingo priemonės (šampūnas ar specialus kremas) pašalins nešvarumų likučius ir neleis plaukams nusilpti.

8. MADŲ VAIKYMASIS

Visos esame skirtingos, ir, būkime sąžiningos, tikrai ne visos esame panašios į modelius. Būtent todėl, su pačia madingiausia šukuosena, kuri mums netinka, atrodysime blogiau net už savo senelę… Renkantis šukuoseną, būtina atsižvelgti ne tik į veido ir galvos formą, bet ir į plaukų struktūrą, stiprumą bei tai, kaip jie natūraliai krenta. Tikrai geras stilistas visada patars ir padės išsirinkti Jums ir Jūsų plaukams tinkamą kirpimą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Moterims su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Dažniausiai pasitaikančios plaukų priežiūros klaidos"

  1. Dovilė Šimkutė

    Šitos plaukų priežiuros taisyklės man labai svarbios,,,,,, ir labai ačių ievai :-}

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.