Minedas susiruošė į politiką

Kontraversiškai vertinamas dainininku prisistatantis klaipėdietis Mindaugas Jonušas, pasirinkęs Minedo pseudonimą, mikrofonu planuoja naudotis ne tik dainoms plėšti, bet ir politinei agitacijai vykdyti.

Tik formalios priežastys kol kas kliudo jam tapti partijos „Tvarka ir teisingumas“ (liberalai demokratai) nariu Klaipėdos miesto Danės skyriuje. Minedo ambicijos jau sulaukė prieštaringų vertinimų liberaldemokratų vadovybėje, tačiau preliminariai tapti politiku jam kliūčių nėra, nes „žmonės nėra pirmarūšiai ar antrarūšiai“.

Gaivintų kultūrą

Pats Minedas mūsų dienraščiui teigė, kad jo norą dalyvauti politikoje lėmė esą miręs uostamiesčio kultūrinis gyvenimas.

„Man gėda būti klaipėdiečiu, nes miestas – be kultūrinio gyvenimo. Palyginti su Vilniumi, Kaunu, kultūrinis gyvenimas Klaipėdoje miręs. Liberaldemokratus pasirinkau todėl, kad man buvo priimtina jų programa. Klaipėdos vicemeras Benas Šimkus atsakingas už kultūrą, todėl nusprendėme bendradarbiauti. Sieksiu, kad uostamiestyje ne tik Jūros šventė ar Pilies džiazas būtų vertais dėmesio renginiais“, – teigė Minedas.

Anot jo, liberaldemokratams esą trūksta jaunimo.

„Tai pamačiau ir per Danės skyriaus narių susirinkimą. Man buvo pavesta organizuoti partijos sąskrydžio atidarymą, ir visiems patiko, susilaukėme žmonių palaikymo. Aš būsiu atsakingas už renginius. Be to, partijoje galėsiu aukščiau kilti, tapti jaunimo skyriaus pirmininku. Kam dirbti to, ko neišmanai, ir daryti klaidų? Visgi aš nenoriu būti dainuojančiu politiku. Rengsime įvairias akcijas, tarp jų – ir labdaros. Vaikai neturi būti pamiršti ir prisimenami tik kartą per metus“, – tikino būsimasis politikas.

Paklaustas, ar jo planuose įrašyti ir dalyvavimai miesto Tarybos ar Seimo rinkimuose, Minedas apeliavo į jauną savo amžių.

„Man tik šį mėnesį sukaks 20 metų. Užkariauti Seimo nežadu. Bent jau kol kas“, – sakė jis.

Žmonių nerūšiuoja

Liberaldemokratų Klaipėdos apskrities koordinacinės tarybos pirmininkas, uostamiesčio Tarybos narys Valerijonas Bernotas „Vakarų ekspresui“ teigė girdėjęs tik gandus apie Minedo stojimą į partiją.

„Nieko nežinau apie tai. Girdėjau, kad situaciją vertina Danės skyriaus pirmininkas B. Šimkus. Aš nepažįstu to Minedo, nematęs jo. Žinau, kad per televiziją išsidirbinėjo. Mano nuomone, tokie asmenys neturėtų būti partijoje. Bet kol kas viskas – tik nuogirdos“, – sakė V. Bernotas.

Klaipėdos miesto vicemeras B. Šimkus mūsų dienraščiui patvirtino, kad Minedas veržiasi į politiką.

„Jis yra parašęs pareiškimą įstoti į partiją, tačiau kol kas trūksta nuotraukos, kitų formalumų. Ar jis taps partijos nariu, lems Danės skyriaus tarybos narių balsavimo rezultatai. Kodėl jis galėtų būti nepriimtinas mūsų partijai? Juk jis – Lietuvos pilietis. Mes neskirstome žmonių į pirmarūšius ar antrarūšius. Jau buvome susitikę su juo, skyriaus taryba teigiamai nusiteikusi, tačiau Minedas pats tolesnių veiksmų nesiėmė. Mes taip pat pernelyg didelio entuziazmo nerodome“, – pasakojo B. Šimkus.

Jis sakė žinantis, kad Minedas vienų žmonių yra vertinamas neigiamai, kitų – teigiamai.

„Yra manančių, kad jam ne viskas tvarkoje galvoje, tačiau man taip nepasirodė. Normalus, jaunas vaikinas, kažko ieško. Jis nevagia magnetolų iš mašinos, nevagia mašinų, užsidirba koncertuodamas. Aš jo dainų neklausiau, negirdėjau, kaip dainuoja, tai – ne mano kompetencija. Tačiau jis pirmiausiai turi užsirekomenduoti. Minedas galėtų suaktyvinti jaunimą, vesti jį“, – sakė Klaipėdos vicemeras.

Jis teigė nemanantis, kad Minedo buvimas partijoje šiai politinei jėgai suteiktų marginalumo atspalvio.

„Na, yra manančių, kad jo narystė duotų žalos partijai. Tačiau tai – tik nuomonės. Kita vertus, ar galima rūšiuoti žmones? Jis juk nei koks girtuoklis, nei vagis, tad negalime žmogaus atstumti. Jis buvo ir partijos sąskrydyje, ir mačiau, kiek žmonių pritraukė. Žmonės jo klausosi, susirenka“, – svarstė B. Šimkus.

„Spręs skyrius“

Rolandas PAKSAS, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas

Jo narystės klausimą sprendžią skyrius. Tik ypatingais atvejais įsikiša partijos valdyba. Tačiau nei aš jo pažįstu, nei ką, rodėsi žmogus televizijoje, kažką dainuoja, žmonės jį vertina nevienareikšmiškai. Tačiau sprendimą darys skyrius. Jei aš būčiau skyriaus pirmininku, pirmiausiai susitikčiau su žmogumi, labai detaliai pasikalbėčiau. Išsiaiškinčiau, ar yra suformuota kontraversiška nuomonė apie jį, ar ne“, – teigė R. Paksas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.