Nugalėti čekai, pralaimėta rusams

Besiruošdamas artėjančiam sezonui vienas po kitos draugiškas rungtynes žaidžia Klaipėdos „Neptūnas”.

Klaipėdiečiai 102:80 (20:15, 30:22, 32:22, 20:21) įveikė Čekijos vicečempionus Prostejovo „BK Prostejov” krepšininkus ir 88:96 (14:22, 26:19, 28:27, 20:28) nusileido Rusijos pirmenybių bronzos medalių laimėtojams Maskvos srities „Chimki” žaidėjams.

Uostamiesčio ekipa vis dar vertėsi be Vitalijaus Stanevičiaus, kuris dar sveiksta po nosies operacijos. Užtat jau žaidė Evaldas Dainys. Jis rungtynėse su Maskvos srities „Triumf” komanda buvo susimušęs kojos raumenį.

Lieuviai neturėjo didelio vargo su Čekijos ekipa, kuri buvo palaužta po trijų kėlinių. Galutinė pergalė – įtikinama – 102:80. Pernai šią komandą „Neptūnas” sutriuškino dar įspūdingiau – 107:79.

Čekijos klube norintis įsitvirtinti buvęs „Neptūno” žaidėjas Matas Niparavičius per 20 minučių pelnė 11 taškų. Priminsime, kad praėjusį sezoną Matas praleido Slovėnijoje.

Mūsų miesto komandoje išsiskyrė trys krepšininkai: Vaidotas Pridotkas, Deividas Gailius ir Paulius Počiuipa. Jie pelnė po 16 taškų. Remigijus Trakimas surinko 12, rusas Sergejus Karmazinskis – 11 taškų.

Taip pat taškus pelnė: Giedrius Jankauskas – 10, Marius Runkauskas – 9, Mindaugas Mockus – 8, Evaldas Dainys – 4.

Čekijos komandoje išsiskyrė 17 taškų pelnęs amerikietis Rašanas Amebas.

Su Rusijos ekipa, kuriai vadovauja Kęstutis Kemzūra, vyko permaininga kova. Po pirmojo ketvirčio pirmavo svečiai, tačiau iki didžiosios pertraukos klaipėdiečiai bemaž pavijo rusus.

Pailsėję žaidėjai toliau nuožmiai kovojo. Tik baigiantis ketvirtajam kėliniui išryškėjo „Chimki” komandos persvara.

Rezultatyviausiai „Neptūno” gretose rungtyniavo V.Pridotkas ir M.Runkauskas. Jie pelnė po 13 taškų. Marius Kasiulevičius surinko 12 taškų, E.Dainys, P.Počiuipa ir D.Gailius – po 11 taškų. S.Karmazinskio sąskaitoje – 8 taškai.

Nugalėtojams Macejus Lampė pelnė 23 taškus, Kelis Makartis – 19, o Danielis Juingas – 14.

Kitas rungtynes „Neptūnas” žais šeštadienį 17 val. su Ukrainos Sumų „Sumichimprom” komanda.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .