Apple pristatė naujuosius iPod nano, iPod classic ir iPod touch

Apple® pristato atnaujintąjį iPod® nano su video įrašų žiūrėjimo galimybe, pažangia vartotojo sąsaja su Cover Flow” (greitos failų paieškos, rodant albumų viršelius, sistema) funkcija ir nauju dizainu. Naujasis iPod nano turi didesnį 5,08 cm 320×240 rezoliucijos ekraną, kuriame vartotojai galės žiūrėti savo mėgstamus filmus, TV šou ir muzikinius klipus tos pačios rezoliucijos kaip dabartiniame iPod video. iPod nano taip pat yra trys smagūs žaidimai. Su pilnai pakrautu iPod nano galėsite net iki 24 valandų klausytis muzikos ar iki 5 valandų žiūrėti video filmus – tai lengviausias būdas mėgautis muzika, TV šou ir filmais kelyje.
„Paėmėme patį populiariausią muzikos grotuvą pasaulyje ir pridėjome video žiūrėjimo galimybę,” sakė Steve Jobs, Apple vykdantysis direktorius. „Kiekvienos naujos kartos iPod nano tampa vis geresni ir geresni”.
iPod nano puikiai sutaria su iTunes, taigi Jūs galėsite importuoti, tvarkyti ir lengvai sinchronizuoti mėgstamą muziką, filmus ir nuotraukas. iPod nano išorinis paviršius pagamintas iš aliuminio ir poliruoto nerūdijančio plieno bei yra penkių spalvų – sidabrinis, juodas, mėlynas, žalias ir raudonas (PRODUCT) RED specialus leidimas).

iPod classic – naująjame 160GB modelyje telpa iki 40,000 dainų

Apple® pristato atnaujintąjį iPod® classic su 80GB arba 160GB disko talpa, kuriame telpa visa Jūsų muzikos, fotografijų, video įrašų, podcast’ų ir žaidimų kolekcija – iki 40,000 dainų ar 200 video valandų. Šeštosios kartos atnaujintas iPod classic turi tas pačias vartotojų pamėgtas iPod savybes, kaip ankstesnieji modeliai bei naująją vartotojų sąsają su Cover Flow” (greitos failų paieškos, rodant albumų viršelius, sistema) funkcija.
„Turėdami pirmosios kartos iPod Jūs galėjote įsidėti 1000 dainų į savo kišenę – naujasis iPod classic leidžia Jums neštis iki 40 000 dainų kišenėje,” sakė Steve Jobs, Apple vykdantysis direktorius. „Plonesnis, metalinis iPod classic su dar tobulesne vartotojo sąsaja yra idealus žmonėms, norintiems laikyti viską savo iPod’e”.
Su naujuoju, pilnai įkrautu 160GB iPod classic Jūs galėsite klausytis muzikos iki 40 valandų ir iki 7 valandų žiūrėti video filmus; o turėdami 80GB iPod classic, Jūs galėsite klausytis muzikos iki 30 valandų ir iki 5 valandų žiūrėti video filmus – tai leidžia kelyje mėgautis pilna savo muzikos, audioknygų, audio ir video podcast’ų, muzikinių klipų, TV šou ir filmų kolekcija.

Revoliucinis iPod touch su prisilietimu valdoma vartotojo sąsaja ir bevielio interneto funkcija

Apple® pristato naująjį iPod® touch su revoliucine prisilietimu valdoma vartotojo sąsaja ir puikiu plačiaformačiu ekranu – nuo šiol vartotojai galės rasti ir mėgautis visa savo muzika, nuotraukomis ir video failais vien tik piršto prisilietimu. Pirmą kartą ši technologija su pažangia programine įranga buvo pristatyta iPhone” mobiliąjame telefone. iPod touch taip pat turi Wi-Fi bevielio tinklo prisijungimo galimybę (pirmąją tarp visų iPod), ir tris nuostabias programas kurios tai išnaudoja – Safari”, pažangiausią mobilių įrenginių naršyklę su Goolge ar Yahoo! paieškos sistemomis, kuri leidžia vartotojams matyti internetinius puslapius taip pat kaip jie atrodo jų kompiuteryje; YouTube programą, leidžiančią peržiūrėti virš 10 milijonų nemokamų video įrašų iš populiariausio internetinio tinklapio; ir naująją iTunes® Wi-Fi muzikos parduotuvę, įgalinančią vartotojus bevieliu ryšiu prisijungti, peržiūrėti ir nusipirkti muzikos iš populiariausios internetinės muzikos parduotuvės (kol kas ji neveikia Lietuvoje).
„iPod touch yra pavyzdinis iPod, su revoliucine prisilietimu valdoma vartotojo sąsaja ir integruotu Wi-Fi bevieliu ryšiu,” sakė Steve Jobs, Apple vykdantysis direktorius. „Nustebsite pamatę koks plonas jis yra ir kiek daug jis gali.”
8,9 cm įstrižainės ir tik 8 mm storio plačiaformatis iPod touch ekranas puikiai tinka žiūrėti filmus ir TV šou, muzikinius klipus, nuotraukas ir albumų viršelius. iPod touch yra įmontuotas akselerometras, pasukantis vaizdą ekrane priklausomai nuo iPod touch padėties. Jei tuo metu Jūs klausotės muzikos, iPod touch automatiškai persijungia į Cover Flow” režimą, taigi Jūs galėsite peržiūrėti muzikos albumų viršelius vienu piršto judesiu; jei žiūrite nuotraukas – automatiškai pavers nuotrauką taip, kad ji pilnai tilptų ekrane; o jei tuo metu naršote internete naudodami Safari programą – iPod touch parodys internetinį puslapį horizontaliai. iPod touch taip pat turi įmontuotą aplinkos šviesos daviklį, kuris automatiškai reguliuoja ekrano apšvietimą. Su pilnai įkrautu iPod touch galėsite net iki 22 valandų klausytis muzikos ar iki 5 valandų žiūrėti video įrašus.
Naudodami Safari, pažangiausią visų laikų mobiliųjų įrenginių interneto naršyklę, Jūs matysite internetinius puslapius taip, kaip jie ir buvo sukurti matyti, ir galėsite priartinti bet kurią tinklapio dalį vien tik piršto prisilietimu.
iPod yra populiariausia pasaulyje skaitmeninės muzikos grotuvų šeima, kurių jau yra parduota virš 100 milijonų vienetų. Dabar Apple išleidžia geriausią iPod liniją – penkių naujų spalvų iPod shuffle; iPod classic, į kurį telpa iki 40 000 dainų; neįtikėtiną naująjį iPod nano grojantį video įrašus; ir revoliucinį iPod touch su prisilietimui jautriu ekranu. Pasirinkite iš virš 4000 skirtingų, specialiai iPod pagamintų aksesuarų nuo dėklų, priedų sportuojantiems iki kolonėlių ir pajungimo prie automobilių garso sistemų.
Apple pradėjo asmeninių kompiuterių revoliuciją 1970-aisiais, pristatydami APPLE II ir iš naujo sukūrė asmeninį kompiuterį 1980-aisiais sukurdami Macintosh. Apple ir šiandien užtikrintai pirmauja inovacijų srityje kurdama stacionarius ir nešiojamuosius kompiuterius, Mac OS X operacinę sistemą, iLife ir profesionalams skirtas programas. Be to, pristačiusi nešiojamuosius iPod muzikos grotuvus ir internetinę muzikos parduotuvę iTunes, Apple pradėjo revoliuciją skaitmeninės muzikos srityje. Šiais metais Apple įėjo į mobiliųjų telefonų rinką, pristatydama revoliucinį iPhone.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Informacinės technologijos su žyma , , , , , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.