Naudingiausias Amerikos čempionate – L.Scola

27 metų 206 cm ūgio vidurio puolėjas Luisas Scola ne tik laimėjo Amerikos čempionato sidabro medalius bei iškovojo Argentinos rinktinei kelialapį į kitų metų Olimpines žaidynes Pekine, tačiau ir buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju.

Su Hiustono „Rockets” klubu vasarą sutartį pasirašęs ir karjerą NBA pratęsiantis L.Scola sužaidė 10 Amerikos čempionato rungtynių ir vidutiniškai per 29 minutes pelnydavo 19,5 taško, atkovodavo 7,5 kamuolio bei atlikdavo 2 rezultatyvius perdavimus.

Argentinos rinktinė Amerikos čempionate pralaimėjo tik du sykius – abu kartus JAV krepšininkams ir po triuškinančios nesėkmės finale 81:118 turėjo tenkintis antrąja vieta.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .