„Ačiū Dievui, atėjai” Livetą Kazlauskienę supiršo su smetonišku senberniu

Atrodo, kad žavingoji dainininkė Liveta Kazlauskienė ir įvairiausios kurioziškos situacijos bei visuomenės dėmesio sulaukiantys skandaliukai – neatsiejami dalykai. Šįkart ji įkliuvo į rimtas meilės pinkles – jau šį šeštadienį, rugsėjo 8 dieną, 19.05 val. TV3 laidos „Ačiū Dievui, atėjai” žiūrovai pamatys, kaip L. Kazlauskienei piršis užkietėjęs senbernis Kazimieras!
Naujajame TV3 situacijų šou L. Kazlauskienė pateks į prieškario laikų ponų gyvenimu dvelkiantį „salioną”, kuriame aktorė Kristina Kazlauskaitė jai pristatys geidžiamiausią miestelio senbernį Kazimierą. Norėdama įtikti ūsuotajam ponui, Liveta su juo diskutuos apie poeziją, arklininkystę, o piršlybų proga jaunikio mamai padovanos savo rankų darbo rankinę.
Galiausiai smetoniškos panelės rūbais aprengta L. Kazlauskienė užgros kanklėmis ir sudainuos nuostabią savo kūrybos dainą „Kaip aš klajojau tarp narcizų”. Ji taip sujaudins galantiškąjį Kazimierą, kad jis, pamiršęs visas etiketo normas ir padorumą, puls į aistringą Livetos glėbį. Kuo baigsis ši meilės scena, paaiškės jau šeštadienį.
Kiti trys šou „Ačiū Dievui, atėjai” dalyviai – fotografas ir buvęs „Foje” būgnininkas Algis Kriščiūnas, laidoje „Dzin” Fortūnato vaidmenį kuriantis Karolis Sakalauskas ir humoristas Mindaugas Sėjūnas – pateks į ne mažiau komiškas ir provokuojančias situacijas.
A. Kriščiūnas taps reklamos agentūros direktoriumi ir pristatys dvisluoksnį alkoholinį-kefyrinį gėrimą. K. Sakalauskas taps garsiu atlikėju Cyciu Ritinu, pagarsėjusiu savo kulinaro talentu ir neseniai atidariusiu užeigą „Žydroji austrė”, kurioje, beje, dirba tik vyrai. Na, o komiškai aprengtas M. Sejūnas su priklijuota barzda pateks tarp miško žvėrių ir praves laidą vaikams su lyriniais nukrypimais suaugusiems.

Situacijų šou su Kristina Kazlauskaite, Egidijumi Sipavičiumi ir Arkadijumi Vinokuru bei improvizacijoms pasirengusiais L. Kazlauskiene, M. Sėjūnu, A. Kriščiūnu ir K. Sakalausku – šeštadienį, rugsėjo 8 dieną, 19.05 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.