Šiandien LNK „Lietuviškose grožybėse“ gražuolės turi kirsti vištai galvą

Pirmoji naujo LNK realybės šou „Lietuviškos grožybės“ serija tapo populiariausia naujojo sezono laida Lietuvoje. Trys gražuolės miestietės tęsia savo nuotykius kaime.

Pirmoje laidos serijoje merginos atsisveikino su blizgančiu sostinės šurmuliu ir raudonu kilimu buvo palydėtos į paprastą lietuvišką kaimą. Visiems kaimo sunkumams morališkai pasiryžusios gražuolės visgi neteko amo išvydusios namą, kuriame jos turės gyventi savaitę.

Klyksmai, riksmai, aikčiojimai ir nuostaba dėl paprastų gyvenimo sąlygų atlėgo. Merginos vargais negalais, užsimovusios pirštines, įsirengė savo buduarą. Dėl įspūdžių gausos, net pamiršusios pavalgyti, trijulė ir jorkė Otė sutiko pirmąją naktį.

Ankstų rytą merginų laukia pirmoji akistata su Alantos miestelio gyventojais. 11 ryto merginas į bažnyčią buvo pasiruošęs vežti sodybos šeimininkas Arvydas. Genutė iš trobos, nešina sena maldaknyge, išeina pirmoji. Vaida ir Mia sunkiai vaiko miegus, bet į mišių pradžia beveik suspėja. Kyla dilema: kur dėti Otę. Netrukus trijulė patraukia bažnyčios vidun, o prie bažnyčios įėjimo laikydami jorkę už pavadžio, atsistoja augaloti apsaugos tarnybos „Komanda“ vyrai.

Merginos pasišauna surengti ir Alantos žmonėms padovanoti miestelio šventę. Genutė, Mia ir Vaida sulaukia mišių pabaigos, pasilabina su visais į bažnyčią atėjusiais žmonėmis ir pakviečia juos į jų rengiamą miestelio šventę.

Mia ir Vaida, išgirdusios dievo žodį, apžiūrėjusios pastatą, jau po kelių minučių pasirodo lauke. Merginos netruko pastebėti šalia bažnyčios veikiančio second hand butiko…

Po pažinties su Alanta, tęsiasi merginų pažintis su kaimo kasdienybe. Užduotis nukirsti ir paruošti vištą sutinkama ypatingai audringai. Višta laksto sveika ir gyva. Šeimininkas pasiūlo sudoroti ir paruošti bent jau jo ryte pagautas žuvis ir beveik antikvariniu uaz‘u nuvažiuoti į miestelį apsipirkti.

„Lietuviškos grožybės“ – antradienį 20.45 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.