„RyRalio“ naująjį klubinį sezoną pradeda Klaipėdoje

„RyRalio“ didžėjus Laurį Lee ir Karalių, šį penktadienį kartu su kitomis „Sobieski Uogos“ vakarėlio žvaigždėmis atkeliausiančius į uostamiestį, nuo stresų saugo reguliarios saulėtos hauso muzikos „vonios“, kurias vaikinai rekomenduoja visiems klubinėtojams.

Vasarą neatostogavę, tačiau kaip visada puikiai nusiteikę, žvaliais balsais ir pozityvia mąstysena, didžėjai pradeda naują klubinių renginių sezoną.

Sinoptikai prognozavo, kad ši vasara bus karščiausia iš visų, bet vargu ar kas iš lietuvaičių tam pritartų. O jūs ar turėjote laiko nagrineti prognozes? Ir kokį darbų „karštį“ patyrėte?

Karalius: „RyRalio“ stovykloje vasara buvo darbinga, tad lietus šiuo atveju nėra pats blogiausias dalykas, – šypsosi. – Turėjome jau ketvirtus metus skaičiuojančią „RyRalio“ vakarėlių seriją prie Kauno marių, pušyne įsikūrusiame Kauno jachtklube. Tradiciškai vasaros serija užbaigė „RyRalio Summer End Festival“, kuris pralenkė visus lūkesčius. Sulaukėme beveik 2000 žmonių…

Taip pat liepos mėnesį pasaulio muzikos įrašų parduotuvių lentynas pasiekė jau antroji šiemet „RyRalio DJs“ plokštelė „Sultry Blue“. Tai pernai metai „Radiocentro“ apdovanojimuose geriausiu metų šokių muzikos kūriniu išrinktos dainos naujas leidimas, skirtas pasaulinei rinkai. Be originalios versijos, plokštelėje yra ir britų „Da Sunlounge“, šiuo metu elektroninės šokių muzikos sostine laikomo Berlyno atstovų „Luna City Express“ remiksai bei lietuvaičių Andy Lau ir Simuck & Kastis Torrau sukurtos versijos.

Iki šiol malonu matyti šį savo leidinį įvairiuose pardavimo reitingų aukštose vietose, o štai įtakingas Didžiosios Britanijos šokių muzikos žurnalas „I-DJ“ skyrė netgi 4 balus iš 5 galimų. Itin gerų atsiliepimų ši plokštelė sulaukė ir iš prodiuserių bei didžėjų iš viso pasaulio: nuo JAV iki Ispanijos ir nuo Jungtinių Arabų Emyratų iki Argentinos. Beje, pastarosiose dviejose šalyse „Sultry Blue“ greit pasirodys CD formatu išleidžiamuose rinkiniuose.

Koks ryškiausias besibaigiančio šiltojo sezono jūsų įspūdis?

Tai, be jokios abejonės, „RyRalio Summer End Festival“ su beveik dviem tūkstančiais žmonių, šokančiais gamtos prieglobstyje. Kaip ir praeitais metais, į pagalbą kvietėmės įvairių meno sričių atstovus. Šių metų festivaliui jie paruošė įspūdingas erdvines šviesos instaliacijas, kurias įkurdino jaukioje poilsio – „chill out“ – erdvėje tarp minkštų sofų. Paskutinius festivalio lankytojus teko krapštyti iš šios erdvės 7 valandą ryto, – šypsosi.

Su kokiomis nuotaikomis ir iniciatyvomis pasitinkate naująjį klubinį sezoną?

Naująjį sezoną pradedame šiek tiek neįprastai mums patiems, bet tai turėtų labai nudžiuginti Klaipėdos ir viso pajūrio šokių muzikos mylėtojus. Rudeninis startas įvyks jau šį penktadienį į Klaipėdą sugrįžtančioje „Sobieski Uogos“ vakarėlių serijoje. Pagrindinė vakaro žvaigždė bus legendinis britų kolektyvas „Inland Knights“, o jiems talkinsim mes – „RyRalio DJs“ – bei mūsų jaunasis kolega, ką tik sugrįžęs po trijų pasirodymų Notingemo mieste, Santi Touch.

Kas vyksta „RyRalio“ virtuvėje ir kokias naujas muzikines receptūras kuriate? Beje, su kokiu patiekalu ar gėrimu mieliausiai palygintumėte savo muzika: su kokteiliu, sriuba, sluoksniuotu pyragu, mišraine ar kitkuo?

Tai šiek tiek gurmaniškas patiekalas, kurį vis dėlto gali ragauti kiekvienas. Ir niekas nenusivils!

Ar rudeniška derliaus tematika atspindėsite artimiausiu metu išleisdami naujų kūrinių?

Rudens pabaigoje turėtų pasirodyt ilgai laukta „RyRalio CAFE“ kompaktinės plokštelės antra dalis. Taip pat, jei niekas nepasikeis, dar iki naujų metų pasaulio muzikos įrašų parduotuvių lentynas turėtų pasiekt ir nauja „RyRalio Records“ plokštelė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.