Centriniame stadione užvirs remonto darbai

Nors šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas universalios sporto arenos statybai, nepamirštamas ir centrinis miesto stadionas.

Praėjusios savaitės įvykius sykiu su mero pavaduotoja Judita Simonavičiūte komentavęs savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius teigė, kad per artimiausius metus bus sutvarkytos ir uždengtos stadiono tribūnos, pagerintas apšvietimas.

Įrengs VIP ložę

A.Každailevičius pripažino, kad centrinis miesto stadionas yra įrengtas ne visai tinkamoje vietoje, tad ateityje jį derėtų perkelti į kur kas švaresnę aplinką.

Tačiau, nepaisant to, jį reikia tvarkyti, nes kito stadiono nėra.

Anot direktoriaus, šiais metais bus parengtas visų stadione numatytų remonto darbų projektas. Tačiau patys darbai vyks keliais etapais.

Jau kitais metais, jei pavyks gauti pinigų, bus įrengtos ložės svarbiems asmenims. Ketinama pakeisti ir susidėvėjusias kėdes tribūnose. Dar vienas sumanymas – pasiekti, kad 30 proc. tribūnų būtų uždengtos.

Atlikus ekspertizę paaiškėjo, kad „vipinės“ tribūnos yra avarinės būklės, tad jas būtina nugriauti.

Dar kitais metais numatyta sutvarkyti apšvietimo sistemą, remontuoti takus aplink stadioną.

A.Každailevičius kol kas negalėjo pasakyti, kiek pinigų reikės tokiems darbams įgyvendinti. Tačiau viena aišku, kad suma sieks ne vieną milijoną litų.

„Tokie darbai bus atliekami ne šiaip sau, o todėl, kad jie būtini, jei norime, kad stadione vyktų tam tikro lygio varžybos“, – aiškino administracijos direktorius.

„Juo labiau kad ir „Atlantas“ neblogai žaisti pradėjo“, – šypsodamasi A.Každailevičiui antrino J.Simonavičiūtė.

Miesto vadovai tikino, jog tai, kad remontuojamas centrinis stadionas, tikrai nereiškia, jog atsisakoma idėjų įkurti dar vieną. Tačiau tokio dydžio objekto idėja turi bręsti apie dešimtmetį.

Pasiteiravus, ar neatsisakyta minties stadioną įrengti prie naujosios sporto arenos, J.Simonavičiūtė teigė, kad detaliajame plane toks objektas nenumatytas, nes nepakanka erdvės.

Gavo po 100 tūkst. Lt

J.Simonavičiūtė patvirtino, kad rugsėjo 1-oji Klaipėdoje bus švenčiama šeštadienį.

Tądien 9 valandą vyks tradicinė Pirmoji pamoka Lietuvininkų aikštėje.

12 valandą Atgimimo aikštėje organizuojamas renginys „Pirmokų šalis“. 19 valandą numatytas Deivio koncertas moksleiviams Žvejų rūmuose.

Anot J.Simonavičiūtės, ikimokyklinio ugdymo įstaigų – lopšelių-darželių administracija savarankiškai gali nuspręsti, kada švęsti Mokslo ir žinių dieną. Todėl gali būti, jog darželinukams į įstaigą teks kulniuoti tik ateinantį pirmadienį.

Mero pavaduotoja džiaugėsi, kad prieš mokslo metus daugelyje švietimo įstaigų pavyko pabaigti pradėtus remonto darbus. Ne vienoje mokykloje pakeisti langai, sutvarkyta virtuvės įranga. Vien jai iš miesto biudžeto buvo skirta apie 528 tūkst. litų.

Pasirengti naujiems mokslo metams lėšų gavo visos švietimo įstaigos. Vidutinė suma – apie 100 tūkst. litų.

Kol kas sunkiausia padėtis „Žaliakalnio“ gimnazijoje. Šios įstaigos renovacija prasidės tik rugsėjo 3 dieną. Darbininkai rugsėjo 10-ąją pradės keisti langus.

Tačiau J.Simonavičiūtė informavo, kad „Žaliakalnio“ gimnazijos ir mokytojai, ir moksleiviai nusiteikę optimistiškai, ir vylėsi, kad iškęsti nepatogumus nebus sunku.

Įstaigos renovacija vyks dviem etapais. Šiemet bus sutvarkyta mokyklos išorė, o kitais metais vyks vidaus remonto darbai.

Problemų kilo ir dėl darželio „Giliukas“ auklėtinių. Gaisrui nuniokojus darželį, šią savaitę bus sprendžiama, kokias kitas įstaigas kelis mėnesius turės lankyti vaikai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Statyba su žyma , , , , , , , , , .

One Response to Centriniame stadione užvirs remonto darbai

  1. ERIKA

    AS ESU SITOS MOKIKLOS MOKINE IR AS MANAU KAD YRA NEATSAKINGAS DIREKTORIUS O NE DARBOTAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.