Kaune už pažeidimus mėsos pardavėjams skirta 2,37 tūkst. litų baudų

Kauno verslininkams, miesto turgavietėse, smulkiose prekyvietėse bei kioskuose prekiaujantiems paukštiena ir virtais bei rūkytais mėsos gaminiais, už pažeidimus skirta 2,37 tūkst. litų baudų.

Kauno miesto valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai pranešė 11 baudų skyrę po rugpjūčio mėnesį atliktų patikrinimų, kuomet domėjosi, kaip prekeiviai vasarą laikosi gaminių saugos ir kokybės reikalavimų.

Iš viso patikrinta beveik 2 tūkst. kilogramų virtų ir rūkytų mėsos gaminių bei 10,2 tūkst. kilogramų atvėsintos paukštienos.

Kauno miesto VMVT specialistai nustatė, kad devyniose prekybos vietose mėsos gaminiais buvo prekiaujama aukštesnėje temperatūroje nei nurodyta, šešiose – pardavėjai nepateikė produkcijos įsigijimo dokumentų, septyniose – siūlė neženklintus arba netinkamai paženklintus maisto produktus.

Po patikrinimo uždrausta realizuoti 553 kilogramus virtų ir rūkytų mėsos gaminių bei 336 kilogramus atvėsintos paukštienos.

Be to, laikinai sustabdyta dviejų prekybos vietų veikla, o vienam prekybininkui apribotas parduodamos produkcijos asortimentas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.