A.Liubinskas: „Rungtynės buvo naudingos”

Po rezultatu 2-1 laimėtų draugiškų rungtynių su Turkmėnistano rinktine kalbėjęs Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas teigė, jog dvikova buvo naudinga, kadangi greitai teks žaisti oficialias atrankos į 2008-ųjų metų Europos čempionatą rungtynes su Farerų salų rinktine.

„Rungtynes laimėjome, išbandėme keturis naujus žaidėjus, – teigė A.Liubinskas. – Tačiau liko klausimų prieš kitas rungtynes. Keista – kartais pralaimi žaisdamas gerai, kartais laimi žaisdamas banguotai…”.

Paklaustas, kas labiausiai patiko iš naujų žaidėjų, treneris nebuvo linkęs atvirauti: „Lipdome naują kolektyvą, todėl neketinu viešai vertinti žaidėjų. Jiems asmeniškai vertinimai bus pateikti prieš kitas rungtynes.”

Treneris pripažino, jog prieš rungtynes norėjo lietaus. „Tačiau tikrai ne tokio. Dar tas įvartis į mūsų vartus, kai kamuolys baloje sustojo. O ir šiaip trukdė mums žaisti,” – teigė strategas.

Tuo tarpu Turkmėnistano rinktinės strategas po pralaimėjimo nebuvo nusiminęs: „Noriu pasveikinti Lietuvos rinktinę su pergalę – ji pelnyta. Rezultatas vaizdo aikštėje neatspindi – šiandien dominavo lietuviai. Mūsų rinktinei tai buvo pirmosios rungtynės po trijų metų pertraukos, todėl tai buvo puiki proga sužaisti su Europos komanda.”

Paklaustas, ar jo komanda šiandien buvo stipriausios sudėties, strategas atsakė: „Taip, šiandienos rungtynėse nebuvo tik vieno gynėjo, komandos kapitono.”

Kitas rungtynes Turkmėnistanas žais rugsėjo 8 dieną, kai pirmose oficialiose atrankos į Pasaulio čempionatą rungtynėse susikaus su Kambodžos vienuolike.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.