Bus siūloma uždrausti automobilių salone gerti alkoholį ir vežtis atidarytus butelius

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas konservatorius Antanas Matulas rudenį pateiks pataisas, kuriomis siūlys dar labiau apriboti alkoholio vartojimą.

Parlamentaras siūlys uždrausti automobilių salone gerti alkoholį ir vežtis atidarytus alkoholinių gėrimų butelius.

„Gyvenimas diktuoja tokius apribojimus taikyti – kiek neblaivių sukelia avarijas ir jose žūva patys bei dėl jų kaltės žūva kiti. Apžiūrėjus po avarijų automobilius, salonuose randama besivoliojantys tušti buteliai“, – BNS sakė A.Matulas.

Seimo nario teigimu, analogiški draudimai galioja JAV ir už jų nesilaikymą taikomos didelės baudos.

Anot parlamentaro, neatidarytą ir supakuotą alkoholį automobilio bagažinėje vežti bus galima.

A.Matulas taip pat siūlys uždrausti visus alkoholinius gėrimus, įskaitant ir alų, vartoti viešose vietose, alkoholiu prekiauti degalinės bei dar labiau apriboti alkoholio prekybos laiką ir vietas.

Jis siūlys šiais klausimais daugiau teisių suteikti savivaldybėms.

A.Matulas tikisi, kad per kelerius metus būtų įmanoma uždrausti bet kokią alkoholio reklamą: „Dviejų metų pereinamojo laikotarpio užtektų“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , .

7 Responses to Bus siūloma uždrausti automobilių salone gerti alkoholį ir vežtis atidarytus butelius

 1. modala

  Viska reikia uzdrasuti.Ne tik vezti mašinoj alkoholį,bet ir sustoti prie gėrimu pardutuvės,dairytis į svetimas moteris ir gadinti ora atsidarius automobilio langą!

 2. blake

  nu fain, nu fantastika, nu sugalvoja valdzia – griuk is koto blia tai jau blyn net mixo pagurksnot vaziuojant negales tik musu valdzia ir gali taip sugalvot nu, nesvarbu, susipilstysim i limonado buteliukus ir figuski tu ten atskirsi – miksas ten ar limonadas 💡 pasvilpkit man i uodega

 3. ha ha ha

  o tai jeigu as pries ilipdama i salona atsigersiu mixiuko, o paskui uzsuksiu atidaryta buteli ir isidesiu i rankine, cia jau irgi pazeidimas ar kaip? 🙄 o jau rankines tikrinimas butu kisimasis i mano privatuma 👿 o jei butelis bus uzsuktas, o ne atidarytas? 😀 joooo, logikos pas valdzia – nulis 🙂

 4. Uz blaivia ateiti

  Reikia dekoti p. A. Matuliui uz rupesti del zmoniu saugumo ir sveikatos. Jau seniai to istatymo truko. Daug gyvybiu butu neprarasta, daug seimu butu isgelbeta nuo skirybu.

 5. Kardas

  Ir kas ta Matula isrinko, durniu durnius, juk jeigu as noresiu isgerti, tai ar man butina tai daryti automobilyje, galiu, pvz. sustoti, isgerti ir vaziuoti toliau, tada ir uzspringti galimybe sumazes. Na truputi nepatogumas keleiviams.

 6. meja

  Aš sugalvojau geriau už parlamentarą !Reikia uždrausti gaminti alkoholinius gėrimus ir ne tik stipriuosius , bet ir silpnesnius !Ale tai idiotizmas!Negalima rugsėjo 1 prekiauti alkoholiu, tai jau ir vežtis atsukto pxbutelio negalima, o ar kvėpuoti važiuojant galima?

 7. ne pijoke

  o nevairuojantis asmuo irgi negali gurksnoti alucio? 😯

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.