Žvaigždės dainuos cerebriniu paralyžiumi sergantiems vaikams

Jau šį penktadienį, rugpjūčio 24 dieną, Nidoje įvyks paramos koncertas „Noriu matyti pasaulį“, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos cerebriniu paralyžiumi sergančių vaikų reabilitacijos sąlygoms gerinti. Koncertą tiesiogiai transliuos LTV.

Nelikti abejingais svetimo skausmui kviečia koncertą dovanojančios renginio globėjos, akcinės bendrovės „VST“ generalinis direktorius Aidas Ignatavičius: „Mes galime ir privalome padėti. Ne rytoj, o dabar. Juk taip lengva šiems vaikams ir jų tėvams padovanoti sveikesnio, gražesnio gyvenimo viltį“.

Vaikų neurologo, Lietuvos cerebrinio paralyžiaus asociacijos nario Jono Tertelio teigimu, vaikų reabilitacija gali būti labai efektyvi. Taikant pažangią nuolatinę reabilitaciją, kuriai Lietuvoje kol kas labai trūksta lėšų, galima ženkliai sumažinti cerebrinio paralyžiaus ir jo komplikacijų pasekmes. „Svarbu, kad žmonės ne tik paaukotų pinigų, bet ir suvoktų, jog neįgaliųjų pasaulis egzistuoja visai šalia mūsų“, – pabrėžia ir socialinę projekto „Noriu matyti pasaulį“ vertę J.Tertelis.

Paramos koncerte dalyvaus žymiausios populiariosios bei klasikos muzikos žvaigždės: Aistė Smilgevičiūtė, Janina Miščiukaitė, Povilas Meškėla, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Sigita, Artas, Egidijus Sipavičius, Ieva Prudnikovaitė, Gintarė Skėrytė, Deivydas Staponkus, Asta Krikščiūnaitė, Algirdas Janutas, Audrius Rubežius. Žiūrovus stebins Jurijus Smoriginas su choreografinių projektų teatru „Vilniaus baletas“ ir daugelis kitų atlikėjų. Renginį ves Nijolė Narmontaitė, Eglė Gabrėnaitė, Asta Stašaitytė, Gintaras Mikalauskas, Andrius Žebrauskas ir Audrius Giržadas.

Koncerto metu ir po jo, iki vėlyvo rudens veiks telefonai, kuriais skambinant ar siunčiant žinutes, bus galima prisidėti prie cerebriniu paralyžiumi sergančių vaikų gerovės. Lietuvoje nuo 2001-ųjų vaikų, sergančių cerebriniu paralyžiumi, skaičius išaugo net 42 procentais. Lietuvos sveikatos informacijos centro duomenimis, 2006 m. buvo užregistruoti 4166 asmenys, sergantys cerebriniu paralyžiumi ir kitais paralyžiniais sindromais, iš kurių – 2473 vaikai iki 18 metų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.