Žaidimų aikštelė virto statybų sandėliu

Vaikų žaidimų aikštelėje sukrautos statybinės medžiagos, skirtos daugiabučiui namui renovuoti, sukiršino dviejų bendrijų gyventojus.

Aptvėrė tvora

Bendrovės „Debreceno valda” administruojamų namų teritorijoje esančioje vaikų žaidimų aikštelėje daugiabučių namų savininkų bendrija „Putinas” sandėliuoja statybines medžiagas.

Pastarosios pirmininkė įsitikinusi, kad dalis aikštelės priklauso ir jų bendrijai, todėl nieko bloga dėl to nemato.

Debreceno gatvės 31-33 namų kieme nuo rugpjūčio pradžios sandėliuojami tvora aptverti polistirolo lakštai, konteineriai, biotualetas. Šalia smėlio dėžės suversti metaliniai skersiniai, kopėčios.

Neturi leidimo

Kaip pasakojo bendrovės „Debreceno valda” direktorė Vida Kistenienė, „Putino” bendrija, neturėdama statybų leidimo, savavališkai laiko statybines medžiagas svetimoje vaikų žaidimo aikštelėje.

Vadovės nuomone, bendrija, nenorėdama šiukšlinti savo teritorijos, statybines medžiagas susikrovė už 200 metrų nuo ketinamo renovuoti Gedminų gatvės 6 namo.

„Visa teritorija bus baisi, juk polistirolas trupa bei kenkia sveikatai. O dar tokioje vietoje, kur žaidžia vaikai. Tai nesiskaitymas su kitais žmonėmis, jokio pasitarimo šiuo klausimu nebuvo”, – piktinosi V.Kistenienė.

Vaikai nežaidžia?

„Putino” pirmininkė V.Martišiūtė tvirtino, kad šiuo metu kaip tik ir laukiama statybų leidimo, kuriame nurodyta ir statybinių medžiagų sandėliavimo vieta.

Kitas paaiškinimas dėl išankstinio sandėliavimo – gamyklos nurodymas pasiimti medžiagas.

Pirmininkė sakė, jog savivaldybės darbuotojas nufotografavo vaikų žaidimo aikštelę ir pripažino ją vienintele statybinėms medžiagoms laikyti tinkama vieta.

V.Martišiūtės tikinimu, konfliktą įžiebusi vaikų žaidimo aikštelė – visiškai nenaudojama vieta. Esą suskilusio asfalto aikštelėje ji nėra mačiusi žaidžiančių vaikų.

Taip pat pirmininkė įrodinėjo, jog šalia aikštelės esanti smėlio dėžė pusiau išardyta ir prikrauta šiukšlių.

Debreceno gatvės 31-33 namų kieme kalbinti vaikai guodėsi nebeturintys kur pažaisti su kamuoliu, nes bijo, kad jis už tvoros neįkristų į statybines medžiagas.

Pabaigusi statybų darbus „Putino” bendrija žada sutvarkyti aikštelę, pastatyti porą smėlio dėžių su dangčiais.

Norėjo statyti mašinas

V.Martišiūtė mano, jog priekaištų dėl aikštelėje sukrautų statybinių medžiagų ji sulaukė dar ir dėl to, kad įsikišo į namų tarpusavio konfliktą.

Moteris pasakojo sužinojusi, jog Debreceno gatvės 33 namo gyventojai prašė vaikų žaidimų aikštelėje įrengti vietą automobiliams laikyti. 31 namo gyventojams tai užprotestavus kilo didelis kivirčas.

V.Kistenienė tai paneigė: esą ketinimas įrengti automobilių stovėjimo aikštelę tiesiog buvo atmestas, Debreceno gatvės 31 namo gyventojams paprieštaravus ir surinkus parašus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , , , .

1 atsiliepimas į "Žaidimų aikštelė virto statybų sandėliu"

  1. astina

    😀
    xD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.