Futbolo rinktinės taktika keisis

Lietuvos futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Algimantas Liubinskas rugpjūčio 22-osios kontrolinėms rungtynėms Kaune su turkmėnais pakvietė keletą futbolininkų, jau senokai neatstovavusių nacionalinei komandai.

Mūsų šalies reprezentantams mačas su Turkmėnijos futbolininkais bus jėgų patikrinimas prieš rugsėjo 8-osios Europos čempionato atrankos varžybas Glazge su Škotijos rinktine.

„Ketiname kiek keisti rinktinės žaidimo taktiką. Ją modeliuosime per rungtynes su turkmėnais“, – pabrėžė rinktinės strategas A.Liubinskas. Į nacionalinės komandos trenerių štabą grįžo Saulius Širmelis, šį sezoną vadovavęs Panevėžio „Ekranui“.

Po pertraukos į rinktinę pakviestas atraminis saugas Aurimas Kučys. Buvęs „Ekrano“ futbolininkas nuo šių metų atstovauja Daugpilio „Daugavai“. Dar ilgiau nacionalinėje komandoje nežaidė kairysis saugas Audrius Kšanavičius, prieš porą savaičių iš „Kauno“ išvykęs į Edinburgo „Hearts“.

Prieš savaitę paskelbta, kad „Hearts“ atsisako penkių Lietuvos futbolininkų paslaugų. Šiame sąraše buvo ir į rinktinę pakviesti puolėjas Andrius Velička bei saugas Kęstutis Ivaškevičius. A.Velička buvo sugrįžęs į Kauną, bet po kelių dienų vėl išvyko į Edinburgą ir jau savaitgalį turėtų debiutuoti naujajame Škotijos čempionate. K.Ivaškevičius net nebuvo išvykęs iš Škotijos.

Rungtynėms su turkmėnais nepakviestas puolėjas Edgaras Jankauskas, neturintis klubo. Kelias dienas pasitreniravęs su „Vėtros“ futbolininkais E.Jankauskas su šeima išvyko į Palangą.

Lietuvos rinktinės sudėtis

Vartininkai: Žydrūnas Karčemarskas (Maskvos „Dinamo“, Rusija),

Paulius Grybauskas (Galačio „Otelul“, Rumunija), Saulius Klevinskas (Marijampolės „Sūduva“).

Gynėjai: Andrius Skerla (Vilniaus „Vėtra“), Vidas Alunderis (Liubino „Zaglębie“, Lenkija), Marius Stankevičius („Brescia“, Italija),

Irmantas Zelmikas (Simferopolio „Tavrija“, Ukraina), Gediminas Paulauskas (Panevėžio „Ekranas“), Arūnas Klimavičius (Maskvos „Dinamo“, Rusija).

Saugai: Deividas Šemberas (Maskvos CSKA, Rusija), Saulius Mikoliūnas, Kęstutis Ivaškevičius, Deividas Česnauskis, Audrius Kšanavičius (visi – Edinburgo „Hearts“, Škotija), Mindaugas Kalonas (Liepojos „Metalurgs“, Latvija), Igoris Morinas (Vilniaus „Žalgiris“), Aurimas Kučys (Daugpilio „Daugava“, Latvija).

Puolėjai: Tomas Danilevičius („Bologna“, Italija), Tomas Radzinevičius (Česke Budejovicės „Dynamo“, Čekija), Robertas Poškus („Rostov“, Rusija), Andrius Velička („Hearts“).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.