Apie futbolą

Ž.Karčemarskas patyrė traumą

Lietuvos rinktinės vartininkui Žydrūnui Karčemarskui Rusijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės dėl patirtos traumos baigėsi jau 14-ą minutę. Maskvos „Dinamo” vartų sargas susižeidė, kai neleistinai atakavo Sankt Peterburgo „Zenit” futbolininką. Šį mačą „Dinamo” Sankt Peterburge pralaimėjo net 3:9. Visas rungtynes maskviečių gretose žaidęs šalies rinktinės gynėjas Arūnas Klimavičius 69-ą minutę įmušė įvartį.

Rinktinių repeticijos

Lietuvos nacionalinė rinktinė rugpjūčio 22-ąją Kaune žais kontrolines rungtynes su turkmėnais, o jaunimo rinktinė rugpjūčio 21-ąją Vilniaus „Vėtros” stadione išbandys jėgas su Austrijos bendraamžiais. Jaunimo komandos vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas šiam mačui rengtis pakvietė 21 futbolininką.

Vartininkai – Giedrius Arlauskis („Šiauliai”), Tadas Kauneckas („Ekranas”).

Gynėjai – Georgas Freidgeimas („Vilnius”), Davidas Arlauskis („Šiauliai”), Kazimieras Gnedojus („Atlantas”), Deividas Padaigis („Ekranas”), Vaidas Slavickas, Linas Klimavičius (abu – „Sūduva”), Marius Palionis (Burghazebo „Wacker”, Vokietija), Paulius Vaikasas („Šilutė”).

Saugai – Marius Činikas („Kaunas”), Mindaugas Lukoševičius, Mantas Kuklys (abu – „Šiauliai”), Rytis Leliūga („Herfolge”, Danija),

Žilvinas Banys, Dominykas Galkevičius (abu – „Ekranas”), Robertas Vėževičius („Vėtra”).

Puolėjai – Andrius Urbšys („Sūduva”), Artūras Jeršovas, Arvydas Novikovas (abu – „Interas”), Evaldas Grigaitis („Vėtra”).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .