Pergalingi kapitono įvarčiai

Po įspūdingos pergalės prieš Panevėžio „Ekraną” – 5:0, sekmadienio vakarą Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai dar kartą nudžiugino miesto futbolo aistruolius, kai Šiauliuose įveikė „Šiaulių” vienuolikę – 2:0.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai. Jau 9-ąją min. po Donato Naviko perdavimo iš kairiojo krašto vienas prieš vartininką buvęs Andrius Petreikis be vargo galva pasiuntė į vartus – 1:0.

Netrukus A.Petreikis, tarsi atsidėkodamas, sudarė progą D.Navikui, tačiau jis galva smūgiavo netaikliai.

18-ąją minutę baudos aikštelėje mūsų gynėjas Evaldas Užkuraitis nukritęs, ranka sustabdė kamuolį. Manto Kuklio smūgio kryptį atspėjo „Atlanto” vartininkas Arnas Lekevičius, tačiau jis nepasiekė kamuolio, kuris nuliuoksėjo šalia vartų. Šiame čempionate šiauliečiai nerealizavo ketvirtojo 11 m baudinio.

Tačiau toks drąsus teisėjas nebuvo, kai dar akivaizdžiau ranka kamuolį savo baudos aikštelėje sustabdė šiauliečiai. Švilpukas tylėjo, o klaipėdiečiams neliko nieko kito, kaip toliau kovoti.

Nieko nuostabaus, jog po įvarčio šeimininkai buvo aktyvesni, tačiau jų smūgius atremdavo patikimai rungtyniavęs mūsų vartų sargas.

Prabėgus penkioms antrojo kėlinio minutėms, D.Navikas spyrė kamuolį į vartus, pastarasis atšoko A.Petreikiui. Kapitonas, būdamas sunkioje padėtyje, sugebėjo taikliai spirti – 2:0.

Per likusią kėlinio dalį pasižymėti galėjo abiejų ekipų futbolininkai, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Klaipėdiečiams šįmet Šiauliai – laimingas miestas. Jie, po nesėkmingos čempionato pradžios, būtent, Šiauliuose iškovojo pirmąją pergalę – 3:1. Sekmadienį „Atlanto” vyrai išbėgo žaisti žinodami, kad šiauliečiai prieš kelias dienas buvo įveikę pajėgią Vilniaus „Vėtrą” – 2:1. Pasirodo, tai mūsiškiams buvo nė motais – vėl laimėjo.

Užtat rungtynių namie nelabai nori prisiminti. Daugiau nei pusvalandį turėję dviejų žaidėjų persvarą, „Atlanto” vyrai nesugebėjo įmušti bent vieno įvarčio ir su varžovu pasidalinti po tašką – 0:0.

„Mums šiose rungtynėse negalėjo padėti du pagrindiniai mūsų gynėjai. Kaip matėme, ir tą vienuolikos metrų baudinį užsidirbo mūsų krašto saugas, kuris pagrindinėje sudėtyje žaidžia labai retai. Tačiau manau, kad teisėjas baudinį porą kartų galėjo skirti ir į šiauliečių vartus. Šiaip manau, kad žaidėme gerai ir laimėjome pelnytai. Patikimai žaidė mūsų vartininkas. Manau, kad mūsų komanda atsigauna”, – po rungtynių Šiauliuose sakė V.Lekevičius.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .