Kinologas sužalojo mažylę

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės 25 metų kinologui Aidui Ališauskui po avarijos teks ne tik gydytis traumas, bet ir pasiaiškinti vadams.

Pasienietis neuniformuotas ir ne tarnybos metu kelyje Lazdijai-Leipalingis-Kalvarija nesuvaldė automobilio BMW-525 ir, išvažiavęs į priešingą eismo juostą, rėžėsi į automobilį „Fiat Panda“.

Stipraus smūgio metu buvo stipriai sužalota 6-metė „Fiat“ keleivė. Mergaitei medikai diagnozavo galvos traumą, kairiojo šlaunikaulio lūžį ir kitų sužalojimų. Mažametė buvo nuvežta į Druskininkų ligoninę, o vėliau pervežta į Vilnių, į Santariškes. Ji paguldyta į vaikų reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrių.

Medikų pagalbos prireikė ir abiejų automobilių vairuotojams. Stipriai sudaužytos ir mašinos.

Patikrinus vairuotojų blaivumą paaiškėjo, kad A.Ališauskas prie vairo sėdėjo išgėręs. Jam nustatytas 1,78 promilės girtumas. Vyras teisėsaugininkams aiškino, kad su draugu vidurdienį buvo išgėręs pusę litro degtinės (avarija įvyko likus pusantros valandos iki vidurnakčio).

„Dėl patirtų traumų A.Ališauskas turi nedarbingumo pažymėjimą, todėl negalėjome jo apklausti. Tačiau dėl avarijos jau pradėtas tarnybinis patikrinimas. Mes labai kritiškai žiūrime į tokius dalykus ir, įvertinus visas aplinkybes, bus paskirta nuobauda“, – tvirtino laikinai einantis rinktinės vado pareigas majoras Darius Martūnas.

A.Ališauskas rinktinėje dirba kelerius metus, per tą laiką kinologas neturėjo jokių nuobaudų, o už gerą tarnybą ne kartą skatintas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.