„Atlanto“ stebuklas

Matyt, Jūros šventės įkvėpti, Klaipėdos „Atlanto” futbolininkai sutriuškino pastaruoju metu gerai rungtyniavusius Panevėžio „Ekrano” žaidėjus net 5:0.

Tokio rezultato Lietuvos futbolo A lygos čempionate nesitikėjo net didžiausi mūsų komandos optimistai.

Gal uostamiesčio žaidėjus įs-iutino ir „Ekrano” vyr. trenerio Dariaus Butkaus žodžiai, jog panevėžiečiai nori klaipėdiečiams sugadinti Jūros šventės nuotaiką – atvažiuoja tik nugalėti.

Jau 11-ąją min. įvartį į svečių vartus įkirto Andrius Petreikis.

Baigiantis kėliniui, per po kampinio kilusią sumaištį antrąjį kartą kamuolį į „Ekrano” vartus pasiuntė Bogdanas Nesterenka.

Po pertraukos, pasinaudojęs gynėjų klaida dar kartą svečius nubaudė „Atlante” žaidžiantis legionierius iš Brazilijos Džonatanas Toresas – 3:0.

Rankas nuleidusius „Ekrano” žaidėjus klaipėdiečiai ir toliau triuškino. 75-ąją ir 82-ąją min. po ilgos pertraukos įvarčius įmušė Donatas Navikas ir Rimantas Žvingilas – 5:0.

Staigmena buvo užfiksuota ir Šiauliuose. „Šiaulių” ekipa namie 0:2 pralaimėjo autsaideriui – Visagino „Interui”.

O Vilniaus „Žalgiris” nesugebėjo įveikti Šilutės „Šilutė” – 0:0

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .