Kaune švytėjo Lietuvos ir JAV žvaigždės

Vakar Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyko tikra lengvaatlečių šventė – Europos lengvosios atletikos asociacijos „Permit Meeting” serijos varžybos ir tradicinis tarptautinis V.Aleknos disko metikų turnyras. Abiejuose renginiuose švytėjo nemažai ryškių žvaigždžių.

Vyrų 100 m bėgimo nugalėtoju tapo garsusis amerikietis Mickey Grimesas (10,12 sek.), pagerinęs Kauno stadiono rekordą. Antras buvo kitas JAV sprinteris Michaelis Rodgersas (10,16 sek). Beje, pirmą kartą Kaune išvydome amerikiečių estafetės 4×100 komandą, kuri tapo šios rungties nugalėtoja (38,95 sek.) ir taip pat pagerino Kauno stadiono rekordą. Moterų 400 m bėgimo rungties nugalėtoja tapo žinoma JAV bėgikė Monique Hennagan (51,73 sek.). Taigi greitieji amerikiečiai labai papuošė prestižinį Kauno miesto renginį.

Lietuvos sportininkai irgi pradžiugino savo gerbėjus. 100 m moterų bėgimo rungties nugalėtoja tapo Audra Dagelytė (11,48 sek.). Ji su komandos draugėmis laimėjo ir estafetę 4×100 m. Ieties metimo sektoriuje triumfavo Indrė Jakubaitytė (59,19 m). Moterų šuolių į aukštį nugalėtoja tapo vilnietė Karina Vnukova (1,83 m).

O vyrų šuolių į tolį sektoriuje nepralenkiamas buvo garsusis jamaikietis Jamesas Beckfordas (7,87 m), jam atiteko specialus Lietuvos Respublikos prezidento Valdo Adamkaus įsteigtas prizas.

Apie labiausiai lauktas pajėgiausių pasaulio diskininkų varžybas, kurias laimėjo po paskutio bandymo estą Gerdą Kanterį aplenkęs tituluotasis Virgilijus Alekna – 71,67 m, išsamiau skaitykite rytojaus numeryje. Antrą vietą užėmusio G.Kanterio rezultatas – 70,92 m.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .