Baigęs pasirodymą su Dalaso „Mavericks” ekipa NBA vasaros lygoje Las Vegase (JAV) Lietuvos krepšininkas Renaldas Seibutis, kuris yra ir studentų, ir nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašuose, teigė dabar labiausiai norintis pailsėti.
21-erių R.Seibutį šių metų NBA naujokų biržoje antrojo rato 50-uoju šaukimu pasirinko praėjusio NBA reguliariojo sezono nugalėtojas „Mavericks”. Vos grįžęs į Lietuvą Renaldas sulaukė skambučio iš klubo ir vėl išskrido užatlantėn su komanda dalyvauti vasaros lygoje. Sykiu jis trejiems metams pratęsė sutartį su Pirėjo „Olympiacos” (Graikija).
Per paskutines vasaros lygos rungtynes „Mavericks” šeštadienį 91:70 (25:16, 19:14, 26:20, 21:20) sutriuškino Bostono „Celtics” komandą. Renaldas per 14 minučių pelnė 9 taškus (2-1/4, 1-4/4). „Man tai buvo labai gera patirtis, tikiuosi, ji pravers ateityje, – kalbėjo lietuvis, per penkerias NBA vasaros lygos rungtynes pelnęs 30 taškų. – Esu pavargęs, teko daug dirbti. Du mėnesiai buvo labai intensyvūs.”
Vakar į Lietuvą grįžęs krepšininkas negailėjo gražių žodžių NBA vasaros stovyklos organizatoriams.
„Komandos treneriai liko patenkinti mano kovingumu, pastangomis, – tikino žaidėjas. – Vykau pasižiūrėti, kaip atrodau tarp tų žaidėjų, kurie greičiausiai ateinantį sezoną rungtyniaus NBA.”
Sutartį su „Olympiacos” pratęsęs krepšininkas teigė, jog Graikijos klubo vadovai jam negalėjo pažadėti, ar daug laiko praleis aikštelėje: „Važiuosiu žaisti į Graikiją, kad įsitvirtinčiau pagrindinėje „Olympiacos” komandoje. Stengsiuosi kuo geriau pasirodyti.”
R.Seibutis sakė, kad grįžo turėdamas vilties atsipūsti. „Kalbėsiuosi su treneriais. Tikiuosi, jie mane supras ir leis pailsėti”, – vylėsi žaidėjas.