Apspangėlių, lakstančių keliuose, nemažėja

Šiemet per pirmąjį pusmetį nustatyta beveik penktadaliu daugiau pažeidėjų.

Nustatyti 213 425 Kelių eismo taisyklių pažeidimai. Per daugiau nei 3000 eismo įvykių žuvo 328 žmonės, dar 3914 sužeisti.

Pasak Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo departamento pareigūnų, didžiausią susirūpinimą kelia tai, kad prie vairo sėda ne tik neblaivūs, neturintys teisės vairuoti, bet ir nuo narkotikų ar kitų medžiagų apsvaigę asmenys.

Šiais metais jau išaiškinti 15 483 neblaivūs ar apsvaigę nuo narkotikų vairuotojai. Tarp šių vairuotojų 1321 buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotikų ir neturintys teisės vairuoti transporto priemonės asmenys padarė 626 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kurių metu buvo apgadintos kitiems asmenims priklausančios transporto priemonės ar kitoks turtas.

Per šių metų pirmąjį pusmetį išaiškinta 5 814 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko 351 eismo avarija.

Eismo įvykiuose daugiausia žmonių žuvo Vilniaus apskrityje – 101, Kauno apskrityje – 57 žmonės, Klaipėdos – 30, Šiaulių – 29 ir Panevėžio – 25.

Šiais metais saugiausia buvo važinėti Druskininkuose, Marijampolėje, Neringoje, Palangoje, Visagine ir Kupiškio bei Rietavo rajonuose. Čia avarijose nežuvo nė vienas žmogus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Apspangėlių, lakstančių keliuose, nemažėja"

  1. Kas

    supratote pavadinimą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.