Mūsų senjorai – tvirti lyderiai

Baigėsi Lietuvos senjorų Žemaitijos zonos futbolo čempionato pirmasis ratas. Laimėję visas šešerias rungtynes tvirtai pirmauja Klaipėdos „Atlanto” odinio kamuolio meistrai.

Uostamiesčio žilagalviai efektingai pradėjo čempionatą. Net 7:0 buvo sumaigytas Žagarės „Žvelgaitis”. Du įvarčius įmušė Audrius Žuta, po vieną – Arūnas Šuika, Remigijus Daugėla, Edmundas Gaigalas, Saulius Mikalajūnas ir Algis Tolutis.

Po to atėjo eilė pajėgiai Šilutės „Šilutės” vienuolikei. „Atlantas” šventė pergalę 4:1. Tris įvarčius įmušė A.Žuta, vieną įkalė Robertas Butkevičius.

O su Kretingos „Minija” teko paplušėti. R.Butkevičiaus įvartis buvo vienintelis – 1:0.

Kitą turą – vėl lengva treniruotė: 7:0 sutalžyti Telšių „Telšių” senjorai. Negailestingiausias vėl buvo A.Žuta. Jis įmušė net 5 įvarčius, du kartus šeimininkų vartų tinklo tvirtumą patikrino A.Tolutis.

Penktosiose rungtynėse klaipėdiečiai vos nebuvo pamokyti. Tik likus 7 minutėms Edmundo Karinausko įvartis padėjo įveikti Plungės „Babrungo” senjorus – 2:1. Iki pertraukos įvartį buvo įmušęs Rimas Skersys.

Pirmąjį ratą keturiskart Lietuvos čempionai baigė lengva pergale prieš Tauragės „Taurą” – 5:0. Šiose rungtynėse blykstelėjo S.Mikalajūnas – 3 įvarčiai. Po kartą pasižymėjo A.Tolutis ir Rolandas Bubliauskas.

Klaipėdiečiai vasaros atostogas pasitinka turėdami 18 taškų. Artimiausi varžovai – Žagarės ir Šilutės futbolininkai turi tik po 10 taškų.

Kaip sakė mūsų komandos vadovas E.Karinauskas, į kitą etapą pateks trys geriausios ekipos, o jų tarpusavio rungtynių rezultatai persikels. Todėl ir antrąjį ratą „Atlanto” senjorai negalės žaisti viena koja, nes dėl glaustos komandų rikiuotės nežinia, kuri pateks į trejetuką.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .