Neįprastas autobusas

Praėjusią savaitę į sostinę buvo atriedėjęs Europą išmaišęs įspūdingas dviaukštis autobusas „Double Deck“, pristatantis naujausią MINI aksesuarų kolekciją.

Originaliai perdarytas legendinis dviaukštis Londono autobusas, supažindinantis su madingais naujausiais MINI aksesuarais – stilingais krepšiais, laikrodžiais, rūbais, kepuraitėmis, akiniais, kėdėmis ir kitais neįprasto dizaino puikios kokybės daiktais, jau spėjo sukelti emocijų gūsį daugelyje Senojo žemyno valstybių. Pasak MINI atstovės „Krasta Auto“ rinkodaros vadovės Aušros Balčiūnaitės, unikalus MINI stilius, visame pasaulyje užburiantis milijonus komfortą, eleganciją bei spalvingą gyvenimo būdą dievinančių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių žmonių, vis sparčiau populiarėja ir Lietuvoje.

Autobusas „Double Deck“ patraukė dėmesį ne tik originaliu dizainu ir išskirtiniu apipavidalinimu, bet ir itin prabangiu interjeru, profesionalia garso sistema. Antrame autobuso aukšte veikia „lounge“ tipo baras su DJ grojama šiuolaikine muzika, puikia garso bei vaizdo sistema, tad galima susipažinti su įvairių Europos didmiesčių pramogų kultūra. Neatsitiktinai šis „Double Deck“ autobusas pagamintas 1961-aisiais. Būtent tais metais gimė legendinis „MINI Cooper“ modelis. „Double Deck“ autobusas, „Urban Style Tour“ turą po Europą pradėjęs praėjusių metų rudenį, iš Vilniaus patraukė į Rygą ir Taliną. Vėliau keliaus į Skandinavijos sostines.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.