Svečių transportas pajūryje dingsta kaip dūmas

Palangoje vis labiau siaučia profesionalios vagių gaujos. Jų grobis tampa vis solidesnis. Deja, pareigūnai gerais darbo rezultatais pasigirti negali.

Užvakar Palangos policijoje užregistruotas 38 metų Vokietijos piliečio G. T. pranešimas, kad iš poilsio namelio dingo piniginė su 1 tūkst. eurų, dokumentai, du mobilieji telefonai, televizorius. Maža to – pasigesta ir prie poilsio namelio stovėjusio 2002 metų laidos automobilio BMW-520. Žala – 59 tūkst. litų.

Savaitgalį iš Maironio gatvės namo kiemo pavogtas šiemet pagamintas motociklas „Yamaha“. 28 metų estas tikina, kad be signalizacijos stovėjęs motociklas dingo per porą valandų. Jo kaina – 36 tūkst. litų.

Anot teisėsaugininkų, kameros užfiksavo, kad aplink jį sukinėjosi trys vaikinai, kurių veidus slėpė gobtuvai. Galiausiai jie „Yamaha“ ir nusistūmė. Įtariamieji vis dar nerasti.

Be to, Panevėžio gyventojas pranešė, jog iš nesaugomo kiemo kurorto Ganyklų gatvėje 69 pavogtas vienerių metų senumo automobilis „Seat Altea“, įvertintas 55 tūkst. litų.

Tačiau teisėsaugininkai neatmeta ir kitos versijos. Ant panevėžiečio ir jo draugo kūnų buvo matyti sužalojimai, būdingi avarijai, tačiau vienas atvykėlis tikino nukritęs nuo vandens motociklo, kitas neva susižalojęs bare. Policininkų spėjimus patvirtino ir medicinos ekspertai. Spėjama, kad „Seat“ automobilis gali būti sudaužytas ir paslėptas.

„Negalime pasigirti, jog sulaikėme mašinų vagystėmis įtariamų asmenų, o spėjimais nesidalinsime. Iš nusikaltimų braižo matyti, kad kurorte siaučia vagys profesionalai, ir ne vienas.

Neseniai mieste buvo pastebėta įtartina besisukinėjanti mašina, tačiau mums susidomėjus ji dingo. Juk už spėjimus nesulaikysi – reikia rimto pagrindo“, – „Vakarų ekspresui“ sakė Palangos PK viršininkas Aurijus Jusys

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.