Gytis Ivanauskas stažuosis prestižinėse šokio dirbtuvėse Austrijoje

Gytis Ivanauskas daugiau kaip mėnesiui palieka savo vadovaujamą teatrą ir išvyksta semtis kūrybinio bei profesinio meistriškumo tarptautinėse šokio dirbtuvėse „DanceWEB- Europe“ Vienoje (Austrija), rengiamose šokio festivalio „ImPulsTanz“ metu. Daugiau kaip 10 metų gyvuojančios „DanceWEB- Europe“ šokio dirbtuvės, visame pasaulyje žinomos kaip šokėjų bei choreografų profesinio tobulėjimo kalvė, ne tik garsėja geriausiais pasaulio šokio meno meistrais, bet ir galimybe pasibaigus dirbtuvėms kurti ko- prodiusuojamus tarptautinius šokio projektus.
„DanceWEB- Europe“ organizacija atrinktiems kūrėjams dengia 2/3 kūrėjo dalyvavimo dirbtuvėse stipendijos sumos. Gyčiui Ivanauskui likusią 1/3 stipendijos dalies skiria LR Kultūros ministerija, o kelionės išlaidas dengia Sauliaus Karoso labdaros ir paramos fondas.
Kiekvienais metais į „DanceWEB- Europe“ šokio dirbtuves pretenduoja daugiau kaip 1000 šokėjų bei choreografų iš viso pasaulio, tačiau griežta atrankos sistema suteikia galimybę semtis meistriškumo tik vos daugiau nei 60-čiai kūrėjų. Atrinkti menininkai 5 savaites dalyvauja itin intensyviose šokio treniruotėse, kurias veda net 160 šokio meistrų, atstovaujančių visas pagrindines šokio kryptis, tarp kurių ne tik klasikinio, šiuolaikinio, hip- hop, bet ir tokie egzotiški šokiai kaip bolivudo, modernaus etninio, afro- taitiečių bei šiatsu. „Atsakomybė tenka nemaža, krūvis nusimato didžiulis, tačiau esu laimingas, jog „DanceWEB- Europe“ ekspertų komisija puikiai įvertino mano profesinį pasirengimą toliau tobulinti šokio meno žinias bei įgūdžius šiose dirbtuvėse ir patekau tarp 65 – ių laimingųjų jose dalyvauti“- teigia Gytis Ivanauskas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Kultūra su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.