Vaidas Baumila tikisi dainuoti su Svaru iš „G*G Sindikato“

Kadangi į Lietuvą Justinas Timberlake’as neatvyksta, paauglėms lieka pasitenkinti klausant „dangiečio“ Vaido Baumilos R*B.

Neseniai aplankęs J.Timberlake’o koncertą Vaidas pasinėrė į darbus. Lapkritį savo gerbėjams jis žada padovanoti naują albumą. „Pavadinimo neatskleisiu. Pats nežinau“, – juokėsi atlikėjas. Tai bus jau antrasis albumas.

Debiutinis kompaktas „Ką tu mėgsti?“ parduotas tik 5000 kopijų tiražu. Patikėkite: jei albumas būtų pasirodęs Ozono pseudonimu (taip save vadino Vaidas prieš patekdamas į realybės šou), jis nebūtų parduotas ir tūkstančio tiražu – atlikėjas buvo susidėjęs su neįtikėtinai netalentingais vadybininkais.

„Žinau, kad mano atliekama muzika nėra pati populiariausia. Bet manau, kad reikia tautą auklėti. „Popsas“ yra visiškas š… – rėžia vaikinas. – Džiaugiuosi, kad atsirado kokybiškų įrašų. Pavyzdžiui, Jurgos Šeduikytės, Viliaus Tarasovo ar Rūtos Ščiogolevaitės.“

Naujam albumui jau įrašytos 6 dainos. Vaidas norėtų įrašyti dainą su Gabrieliumi Liaudansku-Svaru, lietuviško hiphopo vėliavnešiu, „G*G Sindikato“ lyderiu. „Be to, išgirsite mane dainuojantį kartu su albumo prodiuseriu Mario Basanov. Kol kas jis tik kūrė muziką, bet turi puikius balso duomenis“, – pagyromis švaistosi Vaidas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.