Nigerijos kovotojai siekia iškeisti mergaitę į jos tėvą

Nigerijoje trejų metų britės pagrobėjai jos motinai pasakė, kad nori vaiką iškeisti į tėvą ir kad priešingu atveju mergaitę nužudys, penktadienį pranešė BBC.
Žmonių grobimai už išpirką Pietų Nigerijoje yra labai dažni; anksčiau pagrobėjai yra kelis kartus grasinę nužudyti įkaitus, bet nė karto toks grasinimas nebuvo įvykdytas. Įkaitai paprastai paleidžiami nenukentėję, už pinigus.

Trejų metų Margaret Hill (Margaret Hil) ketvirtadienį ryte buvo pagrobta iš automobilio, kuriuo buvo vežama į darželį Port Harkorto mieste.

BBC citavo mergaitės motiną Oluchi Hill (Oluči Hil), kuri sakė, kad pagrobėjai paskambino ir pareikalavo susitikti jai nežinomoje vietoje kaimyninėje Bajelsos valstijoje, kur vaikas būtų iškeistas į tėvą Mike’ą Hillą (Maiką Hilą).

„Jie sako, kad galiu atsivežti savo vyrą ir iškeisti jį į mažylę, – sakė O.Hill. – Jis norėjo važiuoti savo vaiko, bet policijos viršininkas pasakė jam to nedaryti“.

BBC pranešime sakoma, kad pagrobėjai leido Margaret telefonu pasikalbėti su motina ir kad mergaitė verkė. Port Harkorto policija kol kas nieko nekomentavo, o Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerija šio pranešimo patvirtinti negalėjo.

Nuo 2006 metų pradžios Nigerio deltoje buvo pagrobta maždaug 200 suaugusių užsieniečių; 15 įkaitų vis dar laiko įvairios ginkluotos grupuotės. Dauguma įkaitų buvo pagrobti dėl išpirkos, bet kai kurių pagrobimų motyvai buvo politiniai.

Margaret Hill yra jau trečias šiemet pagrobtas vaikas, praneša vietos žiniasklaida.

Nigerijos laikraščiai praėjusį mėnesį pranešė, kad buvo pagrobtas Riverio valstijos Asamblėjos rūmų nario trejų metų sūnus, kuris paskui už išpirką buvo grąžintas šeimai. Šiemet buvo dar vienas pranešimas apie vaiką, pagrobtą siekiant gauti išpirką.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.