Merginų muštynės įvėlė verslininką

Palangoje susipykus dviem kavinės darbuotojoms kalčiausias liko jų darbdavys.

Nepilnametė, praėjus dienai po konflikto su kolege, policijai pranešė, kad prieš ją smurtavo buvęs darbdavys Audronius Macius. Verslininkas tokius kaltimus kategoriškai neigia.

Tąsė už plaukų

Septyniolikmetė jonaviškė Vitalija į kurorto policiją kreipėsi antradienio vakarą.

Mergina pareigūnams pasakojo, kad pirmadienį pusę pirmos nakties L.Vaineikio ir Vytauto gatvių sankryžoje prie jos nuosavu automobiliu BMW privažiavo buvęs darbdavys A.Macius.

Pasak Vitalijos, jis rankoje laikė mašinos raktelius, su kuriais jai sudavė per nosį.

Septyniolikmetė aiškino, jog A.Macius jai pagriebė už plaukų ir nutempė prie namo sienos, buvusios už trijų metrų. Tuomet nepaleisdamas pakėlė į viršų ir trenkė jos galvą į pastatą.

Mergina sakė, jog verslininkas, laikydamas už plaukų, įsodino ją į mašiną ant galinės sėdynės. Vitalija esą nuvežta į A.Maciaus kavinę „Baras 21“, esančią J.Basanavičiaus gatvėje.

Pareiškime taip pat rašoma, kad darbdavys liepė Vitalijai grąžinti įstaigos raktus. Prieš tai jis merginai sumokėjo 330 litų už dirbtas dienas. Jonaviškei grąžinus raktus, darbdavys jai leido eiti namo.

A.Macius tvirtina, kad šie kaltinimai laužti iš piršto. Prieš jonaviškę jis nesmurtavo ir pinigų nedavė. Anot verslininko, mergina pas jį net nedirbo. Ji bandė įsidarbinti, tačiau nebuvo priimta.

Palangiškis sakė, kad incidento vakarą tik bandė padėti kitai darbuotojai – 18-metei kuršėniškei Editai Rakauskaitei, kurią sumušė Vitalija.

„Kaltinimai nustebino. Sulaikiau mušeikas ir likau kaltas“, – stebėjosi verslininkas.

Mušė padavėją

Tai, jog A.Macius prieš Vitaliją nesmurtavo, patvirtino ir E.Rakauskaitė. Aštuoniolikmetė sakė, jog nuo jonaviškės nukentėjo pati.

Kuršėniškė pasakojo, jog pirmadienio naktį jos prie namų laukė Vitalija su dviem draugėmis.

Merginos sakė, kad nori pasikalbėti su E.Rakauskaite.

„Pradėjome aiškintis santykius. Vitalija man trenkė. Pradėjau gintis, kibau į plaukus. Tačiau jonaviškė parvertė mane ant žemės ir ėmė spardyti. Sudavė tris kartus į skruostą, nugarą“, – tvirtino E.Rakauskaitė.

Kuršėniškė teigė, jog po incidento paskambino darbdaviui A.Maciui. Mergina norėjo pranešti, kad rytoj negalės ateiti į darbą, nes ant veido atsirado kraujosruva.

A.Macius atvažiavo pas E.Rakauskaitę. Verslininkas surado Vitaliją su draugėmis. Merginas jis nuvežė į kavinę „Baras 21“. Čia iškviesta policija. Merginos nuvežtos į komisariatą.

E.Rakauskaitė pirmadienio naktį apie pirmą valandą parašė pareiškimą dėl nusikaltimo.

„Į kavinę atvykus pareigūnams, Vitalija nesiskundė. Mergina aiškino, kad neturi jokių pretenzijų. Pareiškimas atsirado tik po dienos. Vitaliją sodindamas į mašiną tik paėmiau už alkūnės“, – pasakojo verslininkas.

Palangos policijos pareigūnai A.Maciaus dėl kilusio incidento dar neapklausė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.