„Villarreal“ įsigijo vartininką D.Lopezą

Ispanijos „Primera“ lygoje 5-ąją vietą užėmęs „Villarreal“ klubas ir toliau stiprina savo komandą prieš ateinantį sezoną. Šį kartą klubas už maždaug 6 milijonų eurų sumą iš šalies čempionų Madrido „Real“ ekipos įsigijo atsarginį vartininką Diego Lopezą (Diego Lopez Rodriguez) .

25-erių metų vartų sargas pastaruosius keletą sezonų nuo tada, kai iš „Real“ dublerių komandos pateko į pagrindinę ekipą, buvo Ispanijos nacionalinės rinktinės Ikero Casillaso (Iker Casillas) dubleriu.

2006-2007 metų sezone D.Lopezas pagrindinėje sudėtyje gavo pasireikšti keturiose Ispanijos Karaliaus Taurės (Copa del Rey) varžybose bei vienose UEFA Čempionų Lygos grupės rungtynėse.

Ispanijos „Primera“ lygos čempionate jaunasis vartininkas „Real“ ekipoje sužaidė tik dvejose varžybose 2005-2006 metų sezone, tačiau dabar persikėlęs į didelių ambicijų siekiantį „Villarreal“ klubą jis tikisi gauti daugiau šansų parodyti savo vertę.

Ateinančiam sezonui „Villarreal“ vienuolikė į savo ekipą iš „Valencia“ prisiviliojo Argentinos nacionalinės rinktinės kapitoną Roberto Ayala (Roberto Fabian Ayala) ir iš „Deportivo“ įsigytą gynėją Joaną Capdevila (Joan Capdevila Mendez) .

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.