Apsimelavusi paauglė sės į teismųjų suolą

Netrukus teismą pasieks baudžiamoji byla dėl duotų melagingų parodymų. Šešiolikmetė vilnietė pamelavo mamai, kad sostinės centre buvo užpulta ir išžaginta. Merginos mama tuoj pat kreipėsi į policiją. Vėliau paaiškėjo, kad paauglė viską išsigalvojo.

Mama su dukra į Vilniaus policiją atvyko gegužės 21-osios pavakare. Paauglė pasakojo, jog tą pačią dieną ėjo per sostinės centre esantį skverą, kuris yra tarp Teatro ir Pylimo gatvių, ir ten ją neva užpuolė du vyriškiai. Mergina pareigūnams net nurodė jų požymius. Abu esą vilkėjo raudonus trumparankovius marškinėlius, vienas mūvėjo šortus, kitas – džinsus. Vyrams maždaug po 30 metų, kalbėjo lietuviškai.

Paauglė policininkams sakė, kad vienas užpuolikų jai delnu uždengęs akis ir abu kažkur ją nuvilkę. Dar teigė prisimenanti, jog buvo nuvesta į kažkokį namą, į kurį žemyn vedė du laipteliai, durys charakteringai girgždėjusios.

Policija sukilo ant kojų. Skveras gana didelis, jį juosia keturios gatvės, kuriose daugybė namų. Dėl visa ko buvo patikrintos ir toliau esančios gatvės. „Apžiūrėjome ten kiekvieną laiptelį, kiekvienas duris. Panašius laiptelius radome, bet durys girgždėjo ne taip, o ir tai, kas buvo už jų, neatitiko pasakojimo“, – LŽ aiškino Vilniaus policijos Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Vladislavas Abarovičius.

Pasak V.Abarovičiaus, paauglė gyvena netoli skvero, tad nieko nepešę dėl laiptelių pareigūnai pradėjo ieškoti liudytojų. Netrukus jų atsirado. Liudytojai tvirtino pažįstantys merginą, tačiau tikino, jog tariamo žaginimo metu jos tikrai nebuvo skvere. Pareigūnams kilo įtarimas, kad paauglė meluoja stengdamasi ką nors nuslėpti. Nepatvirtintais duomenimis, ji tokį melą sugalvojo dėl kažkokių konfliktų šeimoje. Birželio 11 dieną buvo nutrauktas tyrimas dėl išžaginimo ir nepilnametei iškelta byla dėl melagingų parodymų. Už tokį nusikaltimą numatyta bauda arba viešieji darbai, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.