Keičiasi transporto eismo organizavimas Vilniaus pietinio aplinkkelio prieigose

Tęsiant Vilniaus pietinio aplinkkelio tiesimo darbus keičiasi transporto eismo organizavimas aplinkkelio prieigose. Nuo liepos 1 dienos atnaujinamas eismas Vilkpėdės gatve, tačiau dėl inžinerinių tinklų įrengimo ir rekonstrukcijos darbų eismas bus ribojamas Panerių gatvės sankryžose su Zietelos ir Burbiškių gatvėmis. Eismo sąlygoms pagerinti nuo liepos 2 dienos Naugarduko ir Gerosios Vilties gatvių sankryžoje veiks laikinas šviesoforas.

Birželio 26 – liepos 13 dienomis ties Panerių ir Zietelos gatvių sankryža bus įrengtas laikinas apvažiavimas.

Liepos 2 – rugpjūčio 31 dienomis dėl vandentiekio tinklų rekonstrukcijos bus ribojamas eismas Panerių ir Burbiškių gatvių sankryža. Minėtu laikotarpiu šia sankryža galės važiuoti tik viešasis transportas, o visos kitos transporto priemonės bus nukreipiamos apylanka. Nuo šios sankryžos link stoties bus galima važiuoti Panerių, Gerosios Vilties ir Naugarduko gatvėmis. Sunkiajam transportui bus rekomenduojama apvažiuoti Savanorių prospektu ir Geležinio Vilko gatve.

Vilniaus pietinis aplinkkelis – tarptautinio IXB transporto koridoriaus trūkstama grandis tarp Žirnių gatvės ir Lazdynų tilto. Projektą „IXB transporto koridoriaus trūkstamos grandies statyba – Vilniaus pietinis aplinkkelis“ (Nr. 2004/LT/16/C/PT/008) finansuoja Europos Sąjungos Sanglaudos fondas, Lietuvos Respublika ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Transportas su žyma , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.