Benzino cisternoje – kontrabandinės cugaretės

Šiaulių miesto transporto policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai sėkmingai narplioja gegužės 23-ąją pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos ir tikisi nustatyti visus šiame nusikaltime dalyvavusius asmenis.

Šiuo metu įtarimai dėl kontrabandos pareikšti penkiems akcinės bendrovės Lietuvos geležinkeliai Bugenių geležinkelio stoties vagonų plovyklos darbuotojams. Jie pareigūnams įkliuvo gegužės 23-iosios naktį. Turėdami operatyvinės informacijos, kriminalistai kartu su Valstybės sienos apsaugos pareigūnais Bugenių geležinkelio stotyje surengė operaciją. Jos metu buvo pastebėta, kaip darbuotojai iš vienos stotyje stovėjusios cisternos pradėjo traukti į celofaną suvyniotas dėžes. Pasirodžius pareigūnams, darbininkai it pabaidyti zuikiai puolė į visas puses. Du jų buvo sulaikyti, kitiems pavyko pasprukti. Patikrinus dėžes, paaiškėjo, kad jose – kontrabandinės cigaretės. Visas jas „išžvejojus”, pareigūnai suskaičiavo, kad cisternoje buvo paslėpta 150 dėžių, t.y. 75 000 pakelių kontrabandinių cigarečių „Saint George” su rusiškomis banderolėmis. Jų vertė siekia apie 190 tūkstančių litų. Dėl kontrabandos buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, per parą sulaikyti ir kiti trys, iš nusikaltimo vietos pasprukę įtariamieji. Visi jie buvo dviem paroms uždaryti į areštinę, vienas jų penkiolikai parų suimtas.
Sulaikytieji Bugenių geležinkelio stotyje – tai tik kontrabandos kelio tarpinė grandis. Šis kontrabandos kamuolys bus vyniojamas toliau, nustatinėjami kiti įtariamieji, kurie artimiausiu laiku papildys sulaikytųjų gretas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.