„Real” – per plauką nuo antro čempionų titulo

Antrosiose Ispanijos lygos (ACB) finalo rungtynėse Madrido „Real” klubas rezultatu 83:80 (23:21, 17:16, 21:20, 22:23) nugalėjo Barselonos „Winterthur FCB” komandą ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Jaka Lakovičiaus tritaškio pirmojo kėlinuko viduryje rezultatas buvo lygus – 9:9. Kiek vėliau Keremas Tunčeri padidino „Real” pranašumą iki 4 taškų (13:9), o aštuntąją ketvirčio minutę, po Alexo Mumbru tritaškio, rezultatas tapo 17:11. Ketvirčio pabaigoje svečiai išlygino rezultatą (21:21), o kėlinukas baigėsi ULEB taurės čempionams pirmaujant 23:21.

Antrajame ketvirtyje sėkmingiau žaidė „Real” klubas, kuriam pirmąkart pavyko įgyti dviženklį pranašumą – 35:25. Vis dėlto „Winterthur FCB” netrukus spurtavo 9:0 ir sušvelnino deficitą iki 2 taškų – 35:37, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo aikštės šeimininkams esant priekyje 40:37.

Trečiajame kėlinuke vėl iniciatyva priklausė „Real”, tačiau skirtumas tarp komandų nebuvo didelis. Po trijų kėlinukų – 61:57 „Real” naudai. Lemiamoje susitikimo dalyje Madrido klubas padidino skirtumą iki 6 taškų (63:57), tačiau po J.Lakovičiaus tritaškio Barselonos komanda po ilgo laiko persvėrė rezultatą savo naudai – 65:64. Nuo to laiko rezultatas itin dažnai buvo lygus arba komandas skirdavo vos 1 ar 2 taškai.

Paskutinę minutę itin sėkmingai žaidė „Real” puolėjas Felipe Reyesas ėmęsis iniciatyvos ir tempęs komandą paskui save. Po dviejų jo taiklių baudos metimų „Real” buvo priekyje 79:75, tiesa tuo pačiu atsakė Gianluca Basile, o netrukus dar vieną tolimą metimą pataikė J.Lakovičius ir aikšttės šeimininkų pranašumas buvo vos 1 taškas – 81:80. Vis dėlto po to dvitaškį pataikė B.Sekuličius (83:80), o lemiamas J.Lakovičiaus tritaškis skriejo pro šalį.

„Real”: F.Reyesas – 23 (7 atk. kam.), L.Bullockas – 21, R.Lopezas (3 rez. perd.) ir A.Mumbru (7 atk. kam.) – po 9.

„Winterthur FCB”: G.Basile – 18 (4 rez. perd.), M.Kakiouzis – 17 (8 atk. kam.), J.C.Navarro – 14, J.Lakovičius – 11, D.Marconato – 8 (5 atk. kam.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , .